Express-Miejski.pl

Powrót do wspomnień. Wyjątkowe spotkanie w Błotnicy

21 czerwca w Błotnicy odbyło się spotkanie integrujące obecnych i dawnych mieszkańców oraz sympatyków miejscowości.

Wydarzenie „Spotkajmy się po latach” zgromadziło uczestników, którzy mieli okazję odnowić znajomości, powspominać minione lata oraz porozmawiać o historii i teraźniejszości swojej miejscowości.

W wydarzeniu uczestniczyła również burmistrz Złotego Stoku Grażyna Orczyk. W swoim wystąpieniu podkreśliła znaczenie inicjatyw integrujących mieszkańców oraz budujących więzi międzypokoleniowe. Pogratulowała organizatorom przygotowania wydarzenia i podziękowała za zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności.

przewijaj również klawiszami strzałek na klawiaturze Strzałki
przewijaj również za pomocą gestów Strzałki
Powrót do wspomnień. Wyjątkowe spotkanie w Błotnicy

Powrót do wspomnień. Wyjątkowe spotkanie w Błotnicy fot.: Gmina Złoty Stok
zdjęcie 11 z 16

  • Powrót do wspomnień. Wyjątkowe spotkanie w Błotnicy
  • Powrót do wspomnień. Wyjątkowe spotkanie w Błotnicy
  • Powrót do wspomnień. Wyjątkowe spotkanie w Błotnicy
  • Powrót do wspomnień. Wyjątkowe spotkanie w Błotnicy
  • Powrót do wspomnień. Wyjątkowe spotkanie w Błotnicy
  • Powrót do wspomnień. Wyjątkowe spotkanie w Błotnicy
  • Powrót do wspomnień. Wyjątkowe spotkanie w Błotnicy
  • Powrót do wspomnień. Wyjątkowe spotkanie w Błotnicy
  • Powrót do wspomnień. Wyjątkowe spotkanie w Błotnicy
  • Powrót do wspomnień. Wyjątkowe spotkanie w Błotnicy
  • Powrót do wspomnień. Wyjątkowe spotkanie w Błotnicy
  • Powrót do wspomnień. Wyjątkowe spotkanie w Błotnicy
  • Powrót do wspomnień. Wyjątkowe spotkanie w Błotnicy
  • Powrót do wspomnień. Wyjątkowe spotkanie w Błotnicy
  • Powrót do wspomnień. Wyjątkowe spotkanie w Błotnicy
  • Powrót do wspomnień. Wyjątkowe spotkanie w Błotnicy

foto_private_policy

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA