Klasa okręgowa: Skałki Stolec 3:1 (2:1) Zdrój Jedlina-Zdrój

Blisko dwa miesiące przyszło czekać piłkarzom Skałek Stolec na odniesienie drugiego zwycięstwa w sezonie. Podopieczni Łukasza Głowaka zwyciężyli 3:1 (2:0) Zdrój Jedlinę-Zdrój i przynajmniej na chwilę wydostali się ze strefy spadkowej.

Samo spotkanie stało na bardzo niskim poziomie, a błędy popełniane, głównie przez gości, czasami przysparzały uśmiech na twarzach nawet samych zawodników. Skałki prowadzenie objęły już w ósmej minucie. Niegroźny strzał z rzutu wolnego Iwanickiego sprawił sporo problemów bramkarzowi gości, który odbił piłkę przed siebie. Tam z prezentu skorzystał Faron i trafił do siatki. W 31. minucie ten sam gracz zdobył gola numer dwa, tym razem wykorzystując sytuację sam na sam z Wtulichem.

Po przerwie jedlinianie w około 65. minucie zdobyli kontaktowego gola. Kota pokonał Kałwak i goście złapali wiatr w żagle. Chwilę później tylko dwie dobre interwencje bramkarza Skałek spowodowały, że miejscowi nie stracili prowadzenia. Ich niewykorzystane szanse zemściły się na gościach na około kwadrans przed końcem spotkania. Po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska z piłką minął się defensor Zdroju, a futbolówkę z najbliższej odległości do bramki skierował rezerwowy Prokop, ustalając wynik konfrontacji.

Teraz przed Skałkami ciężki okres. W najbliższym weekend czeka ich mecz z Granitem Roztoka, następnie derbowe starcie z kamienieckim Zamkiem, a po nim pojedynek z aktualnym z liderem z Pieszyc.

Klasa okręgowa: Skałki Stolec 3:1 (2:0) Zdrój Jedlina-Zdrój
Bramki: Mateusz Faron x2, Mateusz Prokop - Mateusz Kałwak