Express-Miejski.pl

Kabaret Młodych Panów na Hali Słonecznej

Kabaret Młodych Panów fot.: kotowicz.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Po piątkowym szaleństwie na Hali Słonecznej przyszedł czas na dobrą dawkę humoru. 13 lutego mieliśmy okazję na żywo przekonać się o talencie Kabaretu Młodych Panów.

W sobotni wieczór na scenie w Hali Słonecznej Dorota Nowicka, uczennica LO, zapowiedziała występ rybnickiego Kabaretu Młodych Panów. Przyjęci brawami rozpoczęli świetny pokaz sztuki bawienia publiczności. Co ciekawe na widowni przeważała młodzież. Niemalże wszystkie miejsca przed sceną były zajęte. Część widzów zasiadła na trybunach. To znak, że w Ząbkowicach tego typu przedsięwzięcia są bardo pożądane.

Młodzi Panowie zaprezentowali całą serię najnowszych skeczy. Jak najbardziej pozytywne reakcje publiczności moga świadczyć jedynie o tym, że nowe pomysły kabaretu trafiły w gusta miłośników dobrego humoru. Prym wiodła seria o policjantach, którzy zatrzymali najpierw księdza, potem pijaków.

Największą radość sprawił publiczności skecz, który nawiazywał do ząbkowickiego szpitala i realiach w nim panujących. Nie zabrakło również zabawnych piosenek, wśród nich przeróbka popularnego wśród młodzieży utworu: Będę brał Cię, w aucie.

 

Rybnicki kabaret trzy razy kończył swój występ, aby ku uciesze publiczności na nowo wejść na scenę i zaprezentować kolejny utwór ze swojego repertuaru.

Swój program przed szerszą publicznośćią zaprezentowali również Michał Kordas oraz Dawid Lachowski z III LO. Całkiem możliwe, że za jakiś czas i na ich występy bilety będą rozchodziły się w oka mgnieniu. Po nich na scenie pojawił się zespół Moonwalkers. Niestety większość widowni opuściła salę, nie dając muzykom szans na zaprezentwoanie im swojej twórczości.

Organizatorem sobotniego wiczoru z humorem był OSiR, a głównym koordynatorem był Henryk Saryczew. To nie pierwsza tak udana impreza zorganizowana przez OSiR. Miejmy nadzieję, że nie ostatnia.

ankli

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Kabaret Młodych Panów na Hali Słonecznej

  2010-02-15 10:31:58

  ankli

  Po piątkowym szaleństwie na Hali Słonecznej przyszedł czas na dobrą dawkę humoru. 13 lutego mieliśmy okazję na żywo przekonać się o talencie Kabaretu Młodych Panów.

 • 2010-02-16 01:49:08

  gość: ~balkon

  Było super, pieknie przygotowana impreza,a hala nie przypominala obiektu sportowego.
  Kolejna fajna impreza OSiRu. Prosimy o jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 2010-02-16 08:39:47

  gość: ~przemek

  DOKŁADNIE ZAJEFAJNA IMPREZA, DZIEKI ŻE COKOLWIEK SIE DZIEJE A ZOK NIECH SIĘ UCZY OD OSIRU JAK ROBI SIE IMPREZY KABARET I THE MOONWALKERS WYMIATA !!!!

 • 2010-02-16 09:55:18

  gość: ~przeciez

  ostatnio dodany post

  przeciez ZOK robił to wspolnie z Osirem ;]

REKLAMA