Express-Miejski.pl

Na sprzedaż 4 działki pod zabudowę jednorodzinną w samym centrum Osiedla Owocowego

Na sprzedaż 4 działki pod zabudowę jednorodzinną w samym centrum Osiedla Owocowego

Na sprzedaż 4 działki pod zabudowę jednorodzinną w samym centrum Osiedla Owocowego fot.: Gmina Ząbkowice Śląskie

Burmistrz Ząbkowic Śląskich wykazuje do sprzedaży nieruchomości gruntowe niezabudowane w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

Działki pod zabudowę jednorodzinną w samym centrum osiedla Owocowego:

  • dz.nr 21/65, ob. Osiedle Wschód-09 o pow. 0,1474 ha
  • dz.nr 21/63, ob. Osiedle Wschód-09 o pow. 0,1137 ha
  • dz.nr 21/64, ob. Osiedle Wschód-09 o pow. 0,1050 ha
  • dz.nr 21/66, ob. Osiedle Wschód-09 o pow. 0,1112 ha

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie bip.zabkowiceslaskie.pl [KLIK].

Gmina Ząbkowice Śląskie

5

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Dodawanie komentarzy zostało tymczasowo zablokowane

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Na sprzedaż 4 działki pod zabudowę jednorodzinną w samym centrum Osiedla Owocowego

    2025-05-09 16:58:18

    gość: ~tt

    Ta działka(zanim została podzielona na 4) była planowana jako publiczny teren zielony. Widać plany planami ale 105mln długu jednak ciąży.

  • 2025-05-15 20:00:19

    gość: ~mieszkanka os owocowego

    ostatnio dodany post

    @~tt
    Tak, tam miał być publiczny teren zieleni,nagle plany uległy zmianie. A gdzie plac zabaw dla dzieci z tego osiedla? Gdzie drogi, ile można chodzić po błocie.Pieniądze za działki skasowane, podatki co roku pozbierane, a Wy ludzie paplajcie się w błocie. Obiecanki przed wyborami, ale zero realizacji

  • 2025-05-11 19:51:12

    gość: ~ech

    Kogo stać na kupno działki i budowę domu. Od zera bez pomocy rodziny kredyt to pętla na szyję, bo nigdy nie wiadomo jakie wielkie będą stawki procentowe i ile będzie wynosiła rata. Przy tych zarobkach to ciężko o swoje wymarzone lokum. :( Więc jak zakładać rodziny jak znikąt pomocy, a koszty zakupu mieszkania lub budowy domu są gigantyczne.

  • 2025-05-11 22:13:32

    gość: ~takitam

    @~ech
    Przy okazji wspomnę, że na pełnej kurtyzanie wchodzi unijny idiotyzm pod nazwą dyrektywa budynkowa, czyli ... budowa domu BEZ TEGO idiotyzmu już jest droga jak cholera, a uwzględniając powyższe będzie niemal niemożliwa, a nawet jeśli kogoś będzie na to stać, to NADAL będzie zupełnie bez sensu.

  • 2025-05-12 02:11:08

    gość: ~hehe

    Swoją drogą momentalnie narosło samosiejek, jeszcze chwila i kupujący będzie musiał ubiegać się o pozwolenie na wycinkę kilkuset drzew z nowo kupionej działki.

REKLAMA