Express-Miejski.pl

Bez uprawnień, za to z narkotykami i pod wpływem środków odurzających

W pobliżu gałki zmiany biegów zauważyli woreczek z zawartością suszu. W toku prowadzonej kontroli drogowej ustalono, że narkotyki należą do kierującego pojazdem a sam kierujący oświadczył, że chwilę przed zatrzymaniem do kontroli palił marihuanę

W pobliżu gałki zmiany biegów zauważyli woreczek z zawartością suszu. W toku prowadzonej kontroli drogowej ustalono, że narkotyki należą do kierującego pojazdem a sam kierujący oświadczył, że chwilę przed zatrzymaniem do kontroli palił marihuanę fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

35-latek z powiatu brzeskiego wsiadł za kierownicę audi mając cofnięte uprawnienia. Ponadto miał przy sobie narkotyki, a tuż przed zatrzymaniem palił marihuanę.

6 lipca ziębiccy policjanci podczas nocnej służby na terenie gminy Ziębice zatrzymali do kontroli kierującego samochodem osobowym marki Audi A4. Był nim 35-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego.

- Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami, co sam potwierdził oświadczając, że zatrzymano mu prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej ilości punktów karnych. Podczas kontroli uwagę policjantów zwróciło nerwowe zachowanie mężczyzny. Chwilę później okazało się, czym było ono spowodowane. W pobliżu gałki zmiany biegów zauważyli woreczek z zawartością suszu. W toku prowadzonej kontroli drogowej ustalono, że narkotyki należą do kierującego pojazdem, a sam kierujący oświadczył, że chwilę przed zatrzymaniem do kontroli palił marihuanę - relacjonuje Barbara Deryło z ząbkowickiej policji.

W konsekwencji 35-latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. W celu wykonania szczegółowych badań została mu pobrana krew. Ujawnione narkotyki zostały zabezpieczone procesowo. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA