Express-Miejski.pl

Był poszukiwany listami gończymi do czterech spraw. Wpadł podczas kontroli drogowej

25-latek dwa lata spędzi w zakładzie karnym odpowiadając za włamania i kradzieże

25-latek dwa lata spędzi w zakładzie karnym odpowiadając za włamania i kradzieże fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

Ząbkowiccy policjanci zatrzymali 25-latka poszukiwanego listami gończymi do czterech różnych spraw. Mężczyzna miał na sumieniu jednak znacznie więcej...

Za 25-latkiem wydano aż dziewięć nakazów doprowadzenia do różnych spraw, z różnych miast Polski. Mężczyzna jechał jako pasażer samochodu zatrzymanego w nocy do kontroli przez mundurowych. 

- Doskonała praca i skrupulatność ząbkowickich policjantów sprawiły, że pasażer został rozpoznany, wylegitymowany i zatrzymany. Po sprawdzeniu jego danych w systemie okazało się że jest poszukiwany aż do czterech różnych spraw karnych listami gończymi. Dowodowo sądy z różnych miast Polski wydały za mieszkańcem powiatu ząbkowickiego dziewięć nakazów doprowadzenia. Najbliższe dwa lata mężczyzna spędzi w zakładzie karnym odpowiadając za włamania i kradzieże, których się dopuścił - relacjonuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

Funkcjonariuszka przypomina, że każda osoba, która posiada informacje dotyczące miejsca pobytu osób poszukiwanych proszona jest o kontakt pod numerem telefonu 47 875-62-00, 47 875-63-01 lub z najbliższą jednostką Policji. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres e-mail: komendant@zabkowice-slaskie.wr.policja.gov.pl. Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk).

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Był poszukiwany listami gończymi do czterech spraw. Wpadł podczas kontroli drogowej

    2024-05-11 07:16:35

    gość: ~normalny

    ostatnio dodany post

    brawo policja, bardzo chętnie płacę podatki aby patole leciały do pudła :)

REKLAMA