Express-Miejski.pl

Współczesne zagrożenia bezpieczeństwa. Anna Maria Wesołowska odwiedziła Kamieniec Ząbkowicki

Współczesne zagrożenia bezpieczeństwa. Anna Maria Wesołowska odwiedziła Kamieniec Ząbkowicki

Współczesne zagrożenia bezpieczeństwa. Anna Maria Wesołowska odwiedziła Kamieniec Ząbkowicki fot.: UMiG Kamieniec Ząbkowicki

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Znana z programów telewizyjnych prawniczka przekazała wiele praktycznych informacji.

- Wiedza o przepisach prawa jest bezcenna, szczególnie gdy mowa o sytuacjach dotykających sfery życia rodzinnego. Zbyt często bowiem słyszymy lub dowiadujemy się z mediów o koszmarach przemocy domowej czy tragediach dzieci - mówi Marcin Czerniec, burmistrz gminy Kamieniec Ząbkowicki.

Spotkanie pod hasłem „Współczesne zagrożenia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży” zorganizowane w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim wniosło sporo nowej wiedzy w głowy uczniów. Gościem była bowiem sędzia Anna Maria Wesołowska. Znana między innymi dzięki programom telewizyjnym prawniczka przekazała wiele potrzebnych i praktycznych informacji.

- Z całą pewnością lepiej zapobiegać nieszczęściom i dlatego profilaktyka poprzez uświadamianie dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie uregulowań ustawowych, ale też na podstawie doświadczenia życiowego ma głęboki sens. Za organizację spotkania dziękuję i cieszę się, że mogliśmy wraz z przewodniczącą Rady Miejskiej Bernadetą Chodasewicz i wiceprzewodniczącą Sylwią Demidowicz uczestniczyć w tym interesującym wydarzeniu reprezentując samorząd Gminy Kamieniec Ząbkowicki - podsumowuje burmistrz.

em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Współczesne zagrożenia bezpieczeństwa. Anna Maria Wesołowska odwiedziła Kamieniec Ząbkowicki

  2024-03-01 09:01:42

  gość: ~mieszkaniec

  Marcin,ale wtopiłeś,przecież ta sędzina jest z kasty czerwono-bolszewickiej,nie czytałeś jej wywodów????kto ją zaprosił??proponuję następnych niezależnych gości,może być Bodnar,Cimoszewicz red.Lis,Michnik i wielu innych --czerwony Kamieniec-zasługuje na to

 • 2024-03-01 15:14:37

  gość: ~Sw

  ostatnio dodany post

  Zaproś Borewicza, on jest lepszy.

REKLAMA