Express-Miejski.pl

Już dziś wspólne kolędowanie u Marianny

Wspólne kolędowanie u Marianny

Wspólne kolędowanie u Marianny fot.: UMiG Kamieniec Ząbkowicki

W piątek 1 grudnia o godz. 17 w oficynie Pałacu Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim odbędzie się wspólne kolędowanie u Marianny.

To spotkanie to nie tylko okazja do wspólnego świętowania. Przestrzeń pałacu stanie się miejscem, gdzie mieszkańcy gminy Kamieniec Ząbkowicki będą mogli zbliżyć się do siebie, do historii pałacu oraz do kultury współczesnych mieszkańców.

Podczas kolędowania wystąpią: zespół Starczowianie, Ożaranki, chórek KGW Doboszowice, Kamila Cymbała i Lena Łuczak ze skrzypcami i śpiewem.

- Marianna Orańska otwiera drzwi swojego pałacu, byście mogli doświadczyć niezapomnianych chwil pełnych ciepła Świąt Bożego Narodzenia. Niech muzyka poprowadzi nas przez magiczny wieczór kolędowania. Przewodnicy opowiedzą o świętach, jakie Marianna Orańska obchodziła w pałacu zgodnie z jej wiarą, nadając temu wydarzeniu wyjątkowy charakter. Spotkajmy się przy pierniczku i cieplej herbatce! - zapraszają organizatorzy wydarzenia. - Niech to będzie niezapomniane spotkanie, które połączy nas wszystkich w radosnym i pełnym ciepła świątecznym nastroju! Do zobaczenia u Marianny!

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA