Express-Miejski.pl

Michał Dworczyk odwiedził Kamieniec Ząbkowicki. Rozmawiano m.in. o realizacjach inwestycji

Michał Dworczyk z wizytą w Kamieńcu Ząbkowickim

Michał Dworczyk z wizytą w Kamieńcu Ząbkowickim fot.: UMiG Kamieniec Ząbkowicki

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Inwestycje zawsze są namacalnym świadectwem żywotności samorządu. Jeszcze bardziej cieszą, gdy przynoszą również dodatkowe przychody dla do gminnego budżetu.

Rewitalizacja Pałac Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim jest tego doskonałym przykładem.
 
 Imponujący „plac budowy”, a właściwie plac odtwarzania piękna pałacu i parku odwiedził w ubiegłym tygodniu minister i poseł Michał Dworczyk. - Nasz gość z zainteresowaniem przyglądał się detalom prowadzonych prac i z uznaniem wyrażał się o już widocznych ich efektach. Interesował się również budową gminnej farmy fotowoltaicznej, a szczególnie budową wielorodzinnych budynków mieszkalnych - mówi Marcin Czerniec, burmistrz gminy Kamieniec Ząbkowicki.
 
- Nie była to pierwsza taka wizyta u nas i minister był świetnie zorientowany w projektach realizowanych w Gminie Kamieniec Ząbkowicki. Miałem więc okazję podziękować za wielorakie wsparcie, jakie nasz samorząd otrzymał w ostatnich latach z rozmaitych funduszy rządowych. Prowadzimy tak wiele inwestycji, gdyż w Warszawie, jak nigdy dotąd, widzi się problemy i potrzeby małych gmin. Myślimy już o kolejnych wspólnych przedsięwzięciach służących mieszkańcom – sprzyjających rozwojowi społecznemu i gospodarczemu naszej małej ojczyzny - dodaje Czerniec.

em24.pl

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA