Express-Miejski.pl

Już jutro Pożegnanie Lata z Marianną Orańską. Gwiazdą wieczoru zespół „Future Folk”

Pożegnanie lata z Marianną Orańską

Pożegnanie lata z Marianną Orańską fot.: GCK w Kamieńcu Ząbkowickim

16 września na kamienieckich błoniach odbędzie się Pożegnanie Lata z Marianną Orańską. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji muzycznych i sportowych.

egoroczne pożegnanie lata w Kamieńcu Ząbkowickim połączone będzie z obchodami 75-lecia istnienia klubu GLKS Zamek Kamieniec Ząbkowicki, które rozpoczną się o godzinie 11 na terenie Czerwonego Kościółka.

Na godzinę 15 zaplanowano mecz Wałbrzyskiej Klasy Okręgowej Zamek KZ- Zjednoczeni Żarów. W trakcie sportowych rozgrywek na kamienieckich błoniach wystąpi zespół Starczowianie. Następnie grupy artystyczne z Domu Dziennego Pobytu Złota Jesień z Opola zaprezentują swoje talenty taneczne (Senior Dance) oraz wokalne (Złoty Liść).

Od godziny 16.30 będzie można uczestniczyć w koncercie muzyki klasycznej, który odbędzie się w Czerwonym Kościółku. W godzinach popołudniowych organizatorzy zapraszają na degustację potraw nawiązujących do wielokulturowości ziemi ząbkowickiej, a najmłodszych na specjalnie przygotowane animacje, które dostępne będą już od godziny 17.30.

Kolejne muzyczne atrakcje zaplanowane są na godziny wieczorne. O godzinie 18 wystąpi zespół Beat Back, a o 20.30 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – zespół FUTURE FOLK. Zespół łączy ze sobą muzykę ludową oraz nowoczesną. Liderem grupy jest Stanisław Karpiel-Bułecka, a ich największe hity to m.in. Malinowa dziewczyno czy Bo jo cię kochom.

Od godz. 22 organizatorzy zapraszają na zabawę taneczną z zespołem muzycznym Elektronix

 

em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Już jutro Pożegnanie Lata z Marianną Orańską. Gwiazdą wieczoru zespół „Future Folk”

    2023-09-18 08:27:04

    gość: ~Lilibaton

    ostatnio dodany post

    Stasek sypki jest

REKLAMA