Express-Miejski.pl

36-latek z narkotykami. Mówił policjantom, że niedozwolone substancje przywiózł z z zagranicy

36-latek z narkotykami. Mówił policjantom, że niedozwolone substancje przywiózł z z zagranicy

36-latek z narkotykami. Mówił policjantom, że niedozwolone substancje przywiózł z z zagranicy fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

W związku z tym, mężczyna odpowie nie tylko za posiadanie znacznych ilości narkotyków, ale również za ich nielegalny przewóz wewnątrzwspólnotowy.

4 sierpnia w godzinach popołudniowych policjanci służby Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego ząbkowickiej komendy, na jednej z ulic miasta zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie środki odurzające.

- Podczas przeszukania odzieży 36-latka funkcjonariusze znaleźli kilkadziesiąt porcji narkotyków. Mężczyzna w dwóch foliowych woreczkach miał środki odurzające w postaci amfetaminy i 3-CMC. Mundurowi przeszukali również miejsce zamieszkania podejrzanego. Tam również ujawnili kilkadziesiąt porcji tych samych narkotyków, które podczas zatrzymania miał przy sobie mieszkaniec powiatu ząbkowickiego - relacjonuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

36-latek przyznał, że substancje niedozwolone przywiózł z zagranicy. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem zarówno za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, jak również za ich nielegalny przewóz wewnątrzwspólnotowy.

em24.pl / KPP Ząbkowice Sląskie

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • 36-latek z narkotykami. Mówił policjantom, że niedozwolone substancje przywiózł z z zagranicy

  2023-08-08 13:42:59

  gość: ~rfv

  ta za granicy chyba chciał powiedzieć za miedzy. dlaczego łapią tylko takie płotki a nie wezmą się porządnie za tych wyżej?

 • 2023-08-08 15:10:13

  gość: ~mieszkaniec

  @~rfv Dużo wiesz synek. Policja macie konfidenta na tacy.

 • 2023-08-08 15:57:26

  gość: ~rfv

  @~mieszkaniec
  każdy bez skrupułów powinien donosić na takie scierwa handlujące prochami.

 • 2023-08-08 20:10:49

  gość: ~Ups

  Jakby nie te woreczki strunowe to narkotyki wyglądają jak kamyczki ozdobne, takich starych jak ja należy edukować bo nawet widząc nie pomyślą że to narkotyk

 • 2023-08-09 07:43:33

  gość: ~skwaro

  ostatnio dodany post

  brawo policja, patole do pierdla !!!!!

REKLAMA