Express-Miejski.pl

Nietrzeźwy 32-latek kierował BMW w Ziębicach Pijana 58-latka leżała na ulicy w Ząbkowicach Śląskich

32-latek jechał ziębickimi ulicami mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu

32-latek jechał ziębickimi ulicami mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

32-latek jechał zygzakiem ulicami Ziębic, a w Ząbkowicach Śląskich 58-latka leżała pijana na chodniku. To dwie z kilku interwencji policjantów związanych z alkoholem.

18 lipca po godzinie 23 kierujący samochodem BMW jadąc ziębickimi ulicami zwrócił uwagę policjantów swoim stylem jazdy. Jechał całą szerokością drogi, nie zważając na innych jej użytkowników.32-letni mężczyzna miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Teraz mieszkańcowi powiatu ząbkowickiego przed sądem grozi wysoka kara grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów od roku do nawet 15 lat - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

Było to jedno z kilku zgłoszeń w ostatnich dniach w powiecie ząbkowickim związanych z alkoholem. - Policjanci codziennie podejmują interwencje związane z zakłócaniem spoczynku nocnego, porządku publicznego czy nieobyczajnymi wybrykami,w których sprawcami są osoby pod wpływem alkoholu. Tylko w ciągu ostatnich 5 dni mundurowi odwieźli do wytrzeźwienia lub miejsca zamieszkania pięć osób, które w stanie nietrzeźwości leżały na chodnikach czy ulicach. Niechlubną rekordzistką była 58-letnia kobieta, mieszkanka Ząbkowic Śląskich, której badanie wykazało prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie - informuje funkcjonariuszka.

KPP Ząbkowice Śląskie

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Nietrzeźwy 32-latek kierował BMW w Ziębicach Pijana 58-latka leżała na ulicy w Ząbkowicach Śląskich

  2023-07-25 22:02:33

  gość: ~Ghg

  Oj tam oj tam, jak w Ziębicach to można. Gorsze rzeczy tam robią i zero konsekwencji. Grunt kto łamie te przepisy

 • 2023-07-26 15:05:24

  gość: ~Julka

  ostatnio dodany post

  Swój swojego nie złapie..

REKLAMA