Express-Miejski.pl

Tribbs zagra podczas tegorocznych Dni Ziębic!

Tribbs będzie kolejną gwiazdą tegorocznych Dni Ziębic

Tribbs będzie kolejną gwiazdą tegorocznych Dni Ziębic fot.: mp

Niedzielę, czyli ostatni dzień Dni Ziębic, zakończy wyjątkowe show, które zaprezentuje Dawid Kwiatkowski. Przed nim na scenie pojawi się inna gwiazda polskiej muzyki.

W Ziębicach wystąpi jeden z najpopularniejszych DJ w Polsce. Mikołaj Trybulec, bo o nim mowa, znany jako Tribbs, to urodzony w 1996 roku DJ, producent, basista i kompozytor.

Swoje pierwsze kroki na scenie stawiał jako muzyk sesyjny, grając na gitarze basowej z takimi artystami jak CLEO, Lanberry, Sound'n'Grace, czy Natalia Szroeder.

W czasie pandemii postanowił rozpocząć swoją przygodę z produkcją muzyki. Po kilku zagranicznych wydaniach (w tym w labelu Aloka, Controversia), postanowił spróbować czegoś innego i odświeżył utwór "Bal Wszystkich Świętych" Budki Suflera.

Po zaledwie roku od tego momentu, stał się jednym z najgłośniejszych nazwisk na polskiej scenie dance, zrzeszając ogromną ilość fanów w każdym wieku.
Klipy do utworów Tribbsa umieszczone na jego kanale YouTube zostały wyświetlone ponad 130 milionów razy. Oprócz tego, 5 klipów znajduje w Top 100 najpopularniejszych teledysków na YouTube w Polsce!Na swoim kanale zgromadził już ponad 210 tysięcy osób oczekujących na kolejne teledyski artysty.

W piątek, 26 maja, Tribbs wystąpi na deskach Opery Leśnej w Sopocie w telewizyjnym koncercie Polsat SuperHit Festiwal. Będzie to jego telewizyjny debiut! Koncert Platynowy to wydarzenie, podczas którego zagrają artyści, których przeboje były najczęściej odtwarzane w zeszłym roku. Tribbs pojawi się na nim w towarzystwie takich gwiazd, jak Agnieszka Chylińska, Doda i Smolasty. Chwilę po tym koncercie wystąpi w Ziębicach!

Tegoroczne Dni Ziębic potrwają trzy dni - od 2 do 4 czerwca.

 Tribbs - Ostatni raz zatańczysz ze mną (ft. Kubańczyk):

em24.pl / Ziębickie Centrum Kultury

9

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA