Express-Miejski.pl

Zatrzymano poszukiwanego listem gończym

Mężczyzna poszukiwany listem gończym został zatrzymany przez policjantów

Mężczyzna poszukiwany listem gończym został zatrzymany przez policjantów fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

Mężczyzna był świadkiem interwencji, którą podjęli policjanci. 54-latek najbliższe dni spędzi w zakładzie karnym, gdzie odbędzie zaległą karę.

Zgłoszenie przyszło w nocy 16 kwietnia około godziny 2 i dotyczyło kłótni, nieporozumień i uszkodzenia mienia. - Na interwencję zostali skierowani policjanci z Ząbkowic Śląskich, gdyż do zdarzenia miało dojść na ich terenie działania. Na miejscu interwencji oprócz stron obecni byli również świadkowie. Jeden z nich wydał się mundurowym znany. Okazało się, że 54-latek jest poszukiwany listem gończym do odbycia zaległej kary aresztu. Mieszkaniec powiatu ząbkowickiego został zatrzymany i najbliższy czas spędzi w zakładzie karnym - informuje Ktarzyna Mazurek, rzecznik prasowa ząbkowickiej policji.

Nie jest to jedyny poszukiwany zatrzymany przez ząbkowickich policjantów w ostatnich dniach. - 13 kwietnia dzielnicowi na terenie gminy Ząbkowice Śląskie zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu ząbkowickiego. Mężczyzna również został odwieziony do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższych kilkanaście miesięcy - informuje rzeczniczka.

Policja przypomina, że każda osoba, która posiada informacje dotyczące miejsca pobytu osób poszukiwanych proszona jest o kontakt pod numerem telefonu 47 875-62-00, 47 875-63-01 lub z najbliższą jednostką Policji. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres e-mail: komendant@zabkowice-slaskie.wr.policja.gov.pl. Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk).

em24.pl / KPP Ząbkowice Śląskie

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA


REKLAMA