Express-Miejski.pl

Obornik wysypał się na drogę. Utrudnienia na krajowej ósemce [foto]

Krajowa ósemka w Bardzie zanieczyszczona obornikiem. Są utrudnienia w ruchu fot.: mp

Na krajowej ósemce w Bardzie, tuż przy wjeździe od strony Kłodzka, występują utrudnienia w ruchu. Na kilkusetmetrowym odcinku odbywa się on wahadłowo.

Wszystko przez zanieczyszczenie jezdni obornikiem, który wysypał się na jezdnię z pojazdu jadącego drogą krajową. Zgłoszenie o zdarzeniu służby otrzymały po godz. 13. Na miejscu pracują już strażacy oraz policja. Służby zabezpieczają odcinek drogi, na którym doszło do zanieczyszczenia, kierują ruchem i oczekują na zarządce drogi, który posprząta jezdnię.

Utrudnienia na drodze nie powinny trwać długo.

em24.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Obornik wysypał się na drogę. Utrudnienia na krajowej ósemce [foto]

  2023-04-03 22:38:50

  gość: ~czarny bambo

  po jarmarku siara zeszła?tyle ludzi angażować dla swoich marzeń no i marzeń mieszkańców.pan ostatnio chyba po innych orbitach biega niż mieszkańcy barda i nie rozumie pan potrzeb a dogadzanie garstce swoich pupili nie jest fair. jaka była frekwencja? ale nie o tym tu chcę. ten obornik na 8 to taki przedsmak francuskiej gnojownicy jaką zasponsorowali niezadowoleni ludzie gościom rządzącym.lubi pan takie spa?proszę dążyć w obranym kierunku.

 • 2023-04-04 11:24:02

  gość: ~Ogrodnik

  Szkoda, że dopiero teraz czytam. Akurat na wiosnę obornik w ogrodzie by się przydał, można by było pomóc posprzątać ulicę:)

 • 2023-04-10 08:37:39

  gość: ~123

  ostatnio dodany post

  Gówniana droga to i gnojem obsypało

REKLAMA