Express-Miejski.pl

Wciąż trwają poszukiwania 38-letniego Tadeusza Gaika z Ziębic

38-letni zaginiony Tadeusz Gaik. Mężczyzna 14 marca w godzinach popołudniowych wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Trwają poszukiwania

38-letni zaginiony Tadeusz Gaik. Mężczyzna 14 marca w godzinach popołudniowych wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Trwają poszukiwania fot.: mp

Policja, rodzina i bliscy w dalszym ciągu poszukują 38-letniego Tadeusza Gaika, którego zaginięcie zgłoszono dwa tygodnie temu.

14 marca około godz. 16 mężczyzna wyszedł z miejsca zamieszkania przy ulicy Wąskiej w Ziębicach. Miał udać się do znajomego. Od tej pory nie nawiązał jednak kontaktu z rodziną i bliskimi, a jego telefon pozostaje nieaktywny.
 
- Zawiadomienie o zaginięciu mężczyzny otrzymaliśmy 16 marca od członka rodziny. Policjanci cały czas pracują nad sprawą, realizując wszelkie czynności mogące doprowadzić nas do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. Jeżeli ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje mogące mieć związek ze sprawą proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Ziębicach bądź dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.
 
Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, dziś służby prowadziły poszukiwania na zbiornikach wodnych w Ziębicach. Nie przyniosły one jednak rezultatu.
 
Osoby posiadające informacje o zaginionym mogą kontaktować się z policją pod nr tel.: 608 086 826 (Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji) lub  47 87 562 00 (dyżurny).

em24.pl

31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA