Express-Miejski.pl

Na widok policjantów zaczął uciekać do lasu. Nie chciał trafić za kratki

22-latek był poszukiwany do odbycia zaległej kary pozbawienia wolności

22-latek był poszukiwany do odbycia zaległej kary pozbawienia wolności fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

Ząbkowiccy policjanci cały czas realizują czynności związane z ustaleniem miejsca pobytu i zatrzymaniem osób poszukiwanych.

W ciągu zalewie tygodnia policjanci na terenie powiatu ząbkowickiego zatrzymali kolejne cztery takie osoby. Jeden z mężczyzn próbował uciec policjantom do lasu. Nie był jednak na tyle sprytny i po chwili trafił w ręce mundurowych.

Podczas pełnienia służby policjanci zauważyli 22-letniego mieszkańca gminy Ząbkowice Śląskie, który szedł przy drodze. Rozpoznali go, ponieważ widniał on w policyjnym systemie jako poszukiwany do odbycia zaległej kary pozbawienia wolności. - Kiedy tylko 22-latek zauważył policjantów zaczął uciekać w kierunku lasu. Nie miał zamiaru spędzić następnych kilkunastu miesięcy w zakładzie karnym. Mundurowi jednak szybko i skutecznie go zatrzymali oraz zawieźli do zakładu karnego - relacjonuje Katarzyna Mazurek z ząbkowickiej policji.

Policjantka dodaje, że każda osoba, która posiada informacje dotyczące miejsca pobytu osób poszukiwanych powinna kontaktować się z policją pod numerem telefonu 47 875-62-00, 47 875-63-01 lub na najbliższym komisariacie. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres e-mail: komendant@zabkowice-slaskie.wr.policja.gov.pl. Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk).

KPP Ząbkowice Śląskie

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA