Express-Miejski.pl

Przebudowa ul. Słonecznej w Złotym Stoku zakończona

Przebudowa ul. Słonecznej w Złotym Stoku zakończona

Przebudowa ul. Słonecznej w Złotym Stoku zakończona fot.: Gmina Złoty Stok

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Przebudowa ulicy Słonecznej to druga część realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja infrastruktury drogowej i terenów zieleni w Złotym Stoku”.

W połowie kwietnia burmistrz Grażyna Orczyk podpisała umowę na realizację zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowy ul. Słonecznej w Złotym Stoku” z 11-miesięcznym terminem realizacji.

Wykonawcą zadania został ZPUH INSAND Józef Gruszecki ze Złotego Stoku, który zadanie wykonał i zgłosił do odbioru po siedmiumiesiącach intensywnych prac. Komisyjnie odbioru dokonano 9 grudnia. W ramach tego zadania wykonano 399 metrów wodociągu wraz z hydrantami, 306 metrów kanalizacji deszczowej z wpustami ulicznymi, 434 metrów drogi z kostki kamiennej (w części z chodnikiem i z nowymi zjazdami do posesji).

Wartość inwestycji to blisko 1.5 mln zł. Przebudowa ulicy Słonecznej to druga część realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja infrastruktury drogowej i terenów zieleni w Złotym Stoku”. Pierwszą była „Przebudowa mostu na potoku „Trująca” w Złotym Stoku”, a w fazie realizacji jest „Przebudowa parku miejskiego w Złotym Stoku”. Wszystkie trzy inwestycje są współfinansowane z programu rządowego „Polski Ład”.

UMiG Złoty Stok

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA