Express-Miejski.pl

Nowa siedziba pogotowia odebrana

Nowa siedziba pogotowia odebrana

Nowa siedziba pogotowia odebrana fot.: Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że roboty budowlane w ramach budowy nowej stacji pogotowia w Ząbkowicach Śląskich zostały zakończone. 

W poniedziałek 5 grudnia 2022 roku odebrano komisyjnie zrealizowane roboty. Komisja, w której skład wchodzili przedstawiciele: wykonawcy, Starostwa Powiatowego w Ząbkowicach Śląskich, SP ZOZ „Pomoc doraźna” w Ząbkowicach Śląskich oraz inspektor nadzoru inwestorskiego, po przeprowadzonych drobiazgowo oględzinach, stwierdziła właściwe wykonanie robót – oceniając bardzo wysoko rzetelność ich realizacji.

Lokalna społeczność otrzymuje, tym samym, na tegorocznego Mikołaja niezwykły prezent – nową funkcjonalną siedzibę pogotowia ratunkowego gwarantującą wysoki standard pracy dla jednej z najważniejszych służb publicznych.

Realizacja projektu pn. Przebudowa wraz z rozbudową istniejących obiektów na funkcjonalną siedzibę pogotowia (SP ZOZ „Pomoc Doraźna” w Ząbkowicach Śląskich) jest dofinansowana w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji lokalnych – z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla jednostek samorządu terytorialnego oraz z dotacji z rezerwy ogólnej budżetu państwa.

Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich

10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Nowa siedziba pogotowia odebrana

  2022-12-07 12:42:39

  gość: ~ciekawe

  Podziękowania posłowi Marcinowi Gwożdziowi za zaangażowanie w pozyskaniu środków na tą inwestycję. Przypominam że działania podejmował w czasie gdy był radnym powiatowym. Brawo PIS.

 • 2022-12-07 14:51:03

  gość: ~Ząbkowiczanin

  @~ciekawe
  Nie ma co dawać minusów tylko spojrzeć prawdzie w oczy. Tak, nowa siedziba pogotowia powstała dzięki zaangażowaniu Pana Posła Marcina Gwoździa. Burmistrz, starosta ile lat rządzą? Nie widzą potrzeb miasta? W poniedziałek zjawili się w mieście posłowie PO, no to się zapytam z czym? Jaką mają ofertę dla mieszkańców. Dopiero jeden człowiek, który swoim działam pokazuje, że w końcu nadszedł czas na zmiany. Brawo Panie Pośle, ogromne podziękowania.

 • 2022-12-07 12:57:38

  gość: ~Kajtek

  Serdeczne podziękowania pracownikowi Damiankowi z Braszowic za cieżką prace,trud,poświecenie i wielkie serce jake wniósł pracujac w budowlance przy nowej siedzibie pogotowia w Ząbkowicach.

 • 2022-12-07 13:19:24

  gość: ~Premia

  @~Kajtek
  Na pewno pracodawca do mu premię na święta i kilka dni wolnego za nadgodziny.

 • 2022-12-07 16:11:08

  gość: ~Kajtek

  @~Premia no to chyba oczywiste.Czy sie śpi czy się leży premia i wolne zawsze i wszędzie się należy.

 • 2022-12-07 14:42:17

  gość: ~Pis

  Nie żyje PIs to tylko dzięki nim na pochybel takitamkom

 • 2022-12-07 15:01:15

  gość: ~mieszkaniec

  a ogrodzenie od ul melioracyjnej dziadowstwo

 • 2022-12-07 15:17:52

  gość: ~Robo

  Dziwactwo to hopki na 1 Mają i w drodze nanul. Wrocławskiej...pisze o tych kwadratch przy przejściu na wysokości ogródków działkowych przed przejsciem dla pieszych. Litości jeszcze tego tam brakowało....brawo

 • 2022-12-07 19:27:00

  gość: ~Jadzia

  Same plusy
  Cała instalacja wod-kan i c.o. w miedzi
  Elewacja styropian zgodny z projektem i nawet do papierów z utylizacji zbiorników po paliwie nie można się przyczepić

 • 2022-12-08 07:37:03

  gość: ~GOŚĆ

  ostatnio dodany post

  Nowa siedziba nie uzdrowi problemu z nieróbstwem NFZ cała ta służba zdrowia to pomyłka Lekarze pączki w maśle mało kiedy celna diagnoza i poprawne leczenie, myślę że wszyscy pracownicy tej niechlubnej instytucji powinni przyjąć jeszcze conajmniej po dwie SZCZEPIONKI.

REKLAMA