Express-Miejski.pl

W niedzielę Bożonarodzeniowe Świętowanie w Kamieńcu Ząbkowickim

zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

11 grudnia o godz. 15 na targowisku „Mój rynek” przy ul. Kolejowej 3 w Kamieńcu Ząbkowickim odbędzie się wspólne Bożonarodzeniowe Świętowanie.

Uroczyste rozpoczęcie świętowania zaplanowano na godz. 15. Tuż po nim odbędzie się wspólne ubieranie choinki. Podczas wydarzenia będzie możliwość degustacji tradycyjnych potraw. Nie zabraknie wspólnego kolędowania wraz z zespołami oraz występów dzieci z terenu gminy. Dla odwiedzających gości będzie to również okazja do zakupu świątecznych wyrobów, dekoracji, czy upominków gwiazdkowych.

Udział w wydarzeniu zapowiedziały sołectwa, Koła Gospodyń Wiejskich oraz Centrum Integracji Społecznej Gminy Kamieniec Ząbkowicki.

em24.pl / Gmina Kamieniec Ząbkowicki

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • W niedzielę Bożonarodzeniowe Świętowanie w Kamieńcu Ząbkowickim

  2022-12-08 19:40:16

  gość: ~mieszkaniec

  brawo,może w Kamieńcu,mieście staruszków i emerytów,ktoś w końcu z tych staruszków doceni starania PiSu,na ich rzecz??jest jescze jedna zakała przeciw socjalowi to oś.XXX-cia,większość mieszkańców to wyznawcy PO,ale jak się okazało,że Burmistrz załatwił możliwosć odebrania 3 -ech tys.zł na mieszkanie w bloku,to ci wyznawcy PO z osiedla ,chcieli się pozabijać w spółdzielni po wnioski na te pieniądze,nawet p.Ela,szefowa PO na Kamieniec była rozgrzana,ale z tego p.Ela słynie,że co dobrego robi ---PiS--to jedziemy z tym do Brukselii

 • 2022-12-10 20:52:20

  gość: ~mieszkanka

  ostatnio dodany post

  @~mieszkaniec
  e misiu a ja myslalam ze jest to dla wszystkich....

 • 2022-12-09 17:16:12

  gość: ~Mieszkaniec

  Pic na wodę,degustacja potraw ?czy zgarnianie do reklamówek ze stołów co się da!!!!.Warto potem obejrzeć nagrania z kamer co ludziska wyrabiają.

REKLAMA