Express-Miejski.pl

Pożar wewnątrz elewatora w Ząbkowicach Śląskich

Na miejscu interweniowało kilka zastępów straży pożarnej

Na miejscu interweniowało kilka zastępów straży pożarnej fot.: em24.pl

Kilka zastępów straży pożarnej interweniowało na ul. Przemysłowej w Ząbkowicach Śląskich. Wewnątrz jednego z elewatorów doszło do pożaru.

Zdarzenie miało miejsce 29 września około godz. 19. Niewielki pożar powstał w podajniku podającym plewy zbożowe na dziesiątym piętrze elewatora. Strażacy musieli dotrzeć do podajnika znajdującego się na wysokości, a następnie ugasić pożar. Podczas podawania wody uruchomiony został ciąg technologiczny w celu usunięcia nagromadzonych plew.

Ze względu na treść zgłoszenia i informacje przekazane przez kierującego działaniem ratowniczym, a także dość specyficznej akcji, na miejsce skierowano łącznie osiem zastępów straży pożarnej - dwa zastępy JRG Ząbkowice Śląskie, drabinę z JRG Dzierżoniów oraz pięć zastępów OSP z terenu powiatu ząbkowickiego. Działania zastępów trwały niewiele ponad półtora godziny.

em24.pl

2

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Pożar wewnątrz elewatora w Ząbkowicach Śląskich

  2022-09-29 23:37:27

  gość: ~Trol

  Kto jest podpalaczem a kto strażakiem? Czy to ci sami ? Wtf fy

 • 2022-09-29 23:45:23

  gość: ~Strażak sam

  ostatnio dodany post

  @~Trol
  Ciekawe ile można wyciągnąć z odszkodowania za taki obiekt jak strażak grający w ping ponga 400 metrów od miejsca zapłonu uzna, że samozapłon? Mały domek ? 100 000? jak uważacie ?

REKLAMA


REKLAMA