Express-Miejski.pl

VII Bieg Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody [foto]

VII Bieg Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody

VII Bieg Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

24 września odbył się VII Bieg Szlakiem Legend Gminy Ciepłowody. Na starcie stanęło 57 śmiałków. Najszybszy okazał się Tomasz Kowal z Jaszkowej Dolnej.

Bieg na dystansie 10 km rozpoczął się tradycyjną rozgrzewką, którą dla zawodników poprowadziła Joanna Ressel, trenerka personalna. W roli spikera wystąpił Arkadiusz Trojan prowadząc całą imprezę, a firma Ultima Sport odpowiedzialna była za dokładny pomiar czasu uczestników biegu.

Przybyłych gości powitała Magdalena Tęsna-Pitner, sekretarz Gminy Ciepłowody, dziekując wszystkim za przybycie i życząc uczestnikom powodzenia w biegu. Punktualnie o godz. 13 sygnał do startu zawodnikom dał Damian Cieślik, przewodniczący Rady Gminy Ciepłowody.

Po starcie dorosłych odbył się bieg dzieci. Uczestnicy mieli do pokonania kilkadziesiąt metrów. Po dotarciu na metę oprócz gratulacji mali zawodnicy otrzymali medale oraz prezenty. Przygotowano także losy z nagrodami.

Jako pierwszy dziesięciokilometrową trasę ukończył Tomasz Kowal z Jaszkowej Dolnej z czasem 36 minut i 14 sekund. Na drugim miejscu znalazł się Piotr Kociołowicz z Janowca, który metę przekroczył uzyskując czas 36 minut i 19 sekund. 35 sekund później swój bieg zakończył Marcin Jaz z Polanicy Zdrój jednocześnie uzupełniając stawkę biegaczy na podium.

Wśród kobiet najszybsza okazała się Barbara Bieganowska-Zając z Frączków z czasem 38 minut i 5 sekund. Drugą z pań przekraczającą metę była Joanna Jaz z Polanicy Zdrój z osiągniętym czasem 42 minuty i 55 sekund. Jako trzecia na metę dotarła Paulina Woźny ze Szczytnej z wynikiem 46 minut i 25 sekund.

Oprócz kategorii OPEN, OPEN Kobiet i OPEN Mężczyzn, prowadzono także klasyfikację wiekową. Pełna lista wyników znajduje się na stronie: ultimasport.pl [KLIK].

Uczestnikom wręczono pakiety upominkowe, medale, a zwycięzcom statuetki i nagrody rzeczowe. Biegacze otrzymali także możliwość wylosowania nagrody specjalnej. Każdy uczestnik po zakończonym biegu otrzymał gorący posiłek regeneracyjny.

Organizatorem imprezy była Gmina Ciepłowody i miejscowy ośrodek kultury.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA