Express-Miejski.pl

Nadleśnictwo Bardo Śląskie najlepsze w zawodach wędkarskich

Nadleśnictwo Bardo Śląskie najlepsze w zawodach wędkarskich

Nadleśnictwo Bardo Śląskie najlepsze w zawodach wędkarskich fot.: Nadleśnictwo Bardo Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

24 czerwca na stawie Owiesno Nadleśnictwo Bardo Śląskie zorganizowało spławikowe zawody wędkarskie o puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych we Wrocławiu.

W imprzie wzięli udział pracownicy z 14 nadleśnictw: Międzylesie, Bardo Śląskie, Lwówek Śląski, Wołów, Głogów, Świeradów, Lądek Zdrój, Przemków, Bystrzyca Kłodzka, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Bolesławiec, Legnica, Wałbrzych. Zawody odbyły się na ogólnodostępnym zbiorniku wodnym administrowanym przez PZW Bielawa o statusie” NO KILL” – Złów i wypuść. Zapewniony był wstęp wolny dla kibiców, pasjonatów i sympatyków wędkarstwa.

Drużynowym zwycięzcą zawodów okazało się Nadleśnictwo Bardo Śląskie przed Oleśnicą Śląską i Nadleśnictwem Legnica. Indywidualne nagrody zgarnęli kolejno Sylwester Chirowski z Nadleśnictwa Oleśnica Śląska, Jacek Kuchciak z Nadleśnictwa Bardo Śląskie oraz Jacek Dawid z Nadleśnictwa Bardo Śląskie. Kategorię łowcy okazów wygrał Paweł Lieger z Nadleśnictwa Świeradów, który złowił węgorza o długości 62 cm.

Na zakończenie Nadleśniczy Nadleśnictwa Bardo Śląskie Antoni Bańdura wręczył zwycięzcom w kategorii drużynowej i indywidualnej puchary oraz nagrody.

em24.pl / Nadleśnictwo Bardo Śląskie

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Nadleśnictwo Bardo Śląskie najlepsze w zawodach wędkarskich

  2022-06-29 18:29:20

  gość: ~Bulgotek

  ostatnio dodany post

  Na zbiorniku no kill gdzie regulamin mówi jasno że obowiązuje mata-chłopki roztropki szlachetną rybę WĘGORZ mierzą na trawie!
  Karać i zabierać zezwolenia, wykluczać organizatorów takich paraolimpiad i jeszcze raz karać!

REKLAMA


REKLAMA