Express-Miejski.pl

W Złotym Stoku szukają urzędnika ds. zamówień publicznych

zdjęcie ilustracyjne fot.: pixabay

Do 20 kwietnia do godz. 12 można składać swoje oferty w ramach naboru na stanowisko ds. zamówień publicznych w Urzędzie Miejskim w Złotym Stoku.

Szukasz pracy? Interesuje Cię stabilne zatrudnienie? Masz wiedzę i doświadczenie z zakresu zamówień publicznych albo z zakresu tworzenia czy też wdrażania instrumentów strategicznych? Interesuje Cię możliwość rozwoju osobistego i zawodowego – udział w szkoleniach, warsztatach z tych zakresów?
 
Zgłoś swoją ofertę w ramach naboru na stanowisko ds. zamówień publicznych do Urzędu Miejskiego w Złotym Stoku. Termin złożenia ofert mija 20 kwietnia o godz. 12.00.

Kandydat musi posiadać m.in. wykształcenie wyższe, znać przepisy prawa oraz posiadać praktyczną umiejętność obsługi komputera w stopniu umożliwiającycm sprawne wykonywanie obowiązków. Mile widziane będzie wykształcenie magisterskie (preferowane kierunki: zamówienia publiczne, prawo, administracja, ekonomia) oraz doświadczenie i odbyte kursy oraz szkolenia z zakresu nowej ustawy prawo zamówień publicznych.

Do obowiązków pracownika będzie należało m.in. przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań, opracowywanie wewnętrznych dokumentów dotyczących zamówień publicznych i prowadzenie ich rejestru. Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie też miała zadania związane z kreowaniem rozwoju gminy, tj. opracowywaniem wieloletnich programów rozwoju lokalnego, w tym planów inwestycyjnych, strategii rozwoju gminy oraz ich aktualizacji, będzie też zajmować się inicjowaniem i koordynacją działań związanych z rozwojem społeczno-gospodarczym gminy oraz opiniować krajowe, wojewódzkie i powiatowe strategie oraz programy rozwoju

Szczegóły dotyczące naboru można znaleźć tutaj [KLIK].

em24.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • W Złotym Stoku szukają urzędnika ds. zamówień publicznych

  2021-04-13 11:03:55

  gość: ~autor

  a kiedy będą szukać nowego skarbnika gminy???czyli poprzednia i obecna skarbnik-jedzie-na dwóch etatach jak to nazwać????

 • 2021-04-13 12:44:27

  gość: ~Arci

  W szufladach , pełno starych niezrealizowanych programów rozwoju.

 • 2021-04-20 16:26:21

  gość: ~cyrk

  ostatnio dodany post

  jak to ? czyżby zabrakło cioć, wujków, chrześniaków, siostrzeńców ? Serio....nie wierzę!

REKLAMA