Express-Miejski.pl

W maju w Ząbkowicach Śląskich wystąpi kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi to esencja wzięta z kilku największych polskich kabaretów „młodego pokolenia” - jeden z najlepszych i najbardziej cenionych zespołów kabaretowych. Oprócz tego że bawią, potrafią także skłonić do refleksji i wykrzesać z widza emocje jakich na pewno się nie spodziewa. Kabaret Hrabi to także bardzo starannie przygotowane teksty i popis doskonałej gry aktorskiej. Artyści od lat utrzymują wysoki poziom prezentowanego humoru, który przypada do gustu każdemu, bez względu na wiek, płeć czy poglądy fot.: mp

Już 23 maja o godz. 16 w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki odbędzie się występ kabaretu Hrabi!

Hrabi to polski kabaret powstały pod koniec 2002 roku z inicjatywy Dariusza Kamysa i Joanny Kołaczkowskiej, aktorów kabaretu Potem. Skład uzupełnili Łukasz Pietsch i Krzysztof Szubzda, którego miejsce w 2003 roku zajął Tomasz Majer.

Kabaret Hrabi wystąpi w programie Wady i Waszki

Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia. MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI.

Od zimy 2002 roku zbiegły się ponownie życiorysy artystyczne Darka Kamysa (ksywka Kamol) oraz Joanny Kołaczkowskiej (ksywka Lola lub Asior) i przy współudziale Łukasza Pietscha (ksywka Lopez) i Tomasza Majera (ksywka Bajer), scaliły się w kabaret Hrabi. Połączenie było na tyle udane - że dziś jakikolwiek inny skład wydaje się gorszy.

Bilety w cenie 80-90 zł do nabycia w Centrum oraz tutaj.

Kabaret na żywo 3: Tak, że o - Hrabi - Egzamin:

ZCKiT

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA