Express-Miejski.pl

Statuetki Ząbkowickie Krzywe Wieże za rok 2020 przyznane bez konkursu

Statuetki Ząbkowickie Krzywe Wieże za rok 2020 przyznane bez konkursu fot.: UMiG Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Od 2014 roku Gmina Ząbkowice Śląskie statuetką Krzywej Wież co roku wyróżnia osoby, przedsiębiorstwa i stowarzyszenia za ich wybitne osiągniecia i zasługi.

W związku z ubiegłorocznym wybuchem pandemii COVID -19, która sparaliżowała wszelkie działania i kontakty społeczne, ogłoszenie konkursu na Doroczne Wyróżnienie Burmistrza Ząbkowic Śląskich nie było możliwe.

Tegoroczne statuetki zostały zatem przyznane bezkonkursowo, w dowód wdzięczności i uhonorowania dla tych, dla których rok 2020 był niezwykle trudny i wymagał nadludzkiego wysiłku i zaangażowania w ratowanie życia ludzkiego.

10 marca burmistrz Marcin Orzeszek wręczył statuetki „Ząbkowickie Krzywe Wieże” jako nagrody specjalne Pracownikom Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „Pomoc Doraźna” w Ząbkowicach Śląskich oraz Pracownikom Szpitala św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich, dziękując tym instytucjom służby zdrowia za ciężką pracę i działanie w ochronie życia i zdrowia. Zdjęcia z wręczenia statuetek znajdują się w galerii.

UMiG Ząbkowice Śląskie

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Statuetki Ząbkowickie Krzywe Wieże za rok 2020 przyznane bez konkursu

    2021-03-11 19:19:13

    gość: ~zama

    ostatnio dodany post

    a do sanepidu? Ja wiem, że wielu twierdzi, że obostrzenia, testy itd. to jakiś dramat, ja uważam podobnie, ale te kobiety co tam siedzą muszą wykonywać obowiazki przełozonych i czesto siezialy po godiznach

REKLAMA


REKLAMA