Express-Miejski.pl

Nietrzeźwi znów na drogach. Oboje mieli ponad dwa promile, dodatkowo kobieta spowodowała kolizję

zdjęcie ilustracyjne fot.: sxc.hu

W ciągu kilku dni policjanci zatrzymali kolejne osoby, które wsiadły za kierownicę po alkoholu. Dodatkowo jedna z nich spowodowała kolizję.

Miało to miejsce 24 lutego o godz. 9.30 na ul. Dalekiej w Ząbkowicach Śląskich. - 57-letnia mieszkanka powiatu ząbkowickiego jechała toyotą corollą i doprowadziła do kolizji z nissanem qashqaiem, za kierownicą którego siedziała 47-letnia mieszkanka powiatu ząbkowickiego. W trakcie wyjaśniania okoliczności zdarzenia okazało się, że 57-latka wsiadła za kółko mając 2.20 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Po wykonaniu czynności została zwolniona - informuje Ilona Golec z Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich.

Trzy dni później o godz. 22.30 na ul. Legnickiej w Ząbkowicach Śląskich policjanci z wydziału prewencji bezpośrednio po zgłoszeniu zatrzymali 47-latka, mieszkańca powiatu jarosławskiego. - Mężczyzna kierował samochodem mając ponad 2 promile alkoholu. Po wykonaniu czynności 47-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia - mówi oficer prasowy.

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA