Express-Miejski.pl

Koncert Janusza Radka w Ząbkowicach Śląskich

Koncert Janusza Radka w Ząbkowicach Śląskich fot.: mp

Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki zaprasza na koncert Janusza Radka, który odbędzie się 7 marca o godz. 18.00 w sali widowiskowej.

Bilety w cenie 55 zł do nabycia w bezpośrednio w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki oraz na stronie ZCKiT w zakładce „Kultura”.

Janusz Radek to wokalista, kompozytor i aktor o niezwykle charakterystycznym głosie. Obecny na polskiej scenie od 30 lat. Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak: Zbigniew Preisner, Leszek Możdżer, Stanisław Syrewicz, Piotr Zander, Piotr Rubik, Mateusz Pospieszalski, Leszek Biolik czy Robert Kasprzycki.

Wielokrotnie nagradzany za swoje osiągnięcia muzyczne, między innymi finałową trójką konkursu SuperJedynki w kategorii Płyta roku za płytę „Dziękuję za miłość”, SuperJedynką w kategorii Płyta Pop za album „Psałterze Wrześniowy”, SuperJedynką Publiczności w Opolu dla solistów, pierwszym miejscem na Festiwalu TOP Trendy 2007 za najlepiej sprzedający się album, czy nagrodą dziennikarzy za wykonanie utworu „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena podczas koncertu „40 na 40” Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Od początku swojej artystycznej działalności Janusz Radek odważnie zagłębiał i poznawał coraz to nowsze muzyczne przestrzenie. W koncercie z zespołem w przystępny, poruszający, ale jednocześnie odkrywczy sposób przedstawia widzom dotychczasową drogę. Dzięki muzycznej różnorodności programów koncertowych, Januszowi z zespołem udaje się poruszyć widzów znużonych powtarzalnością muzyki popularnej, zachwycić odbiorców poszukujących oryginalności i świeżości w nowych aranżacjach najbardziej znanych utworów, jak również wzruszyć słuchaczy, którzy w trakcie koncertu pragnąc doświadczyć przede wszystkim wyjątkowych emocji.

Stwierdzenia, że koncerty Janusza Radka z zespołem są dla każdego, zakrawać może o banał. Jednak powracająca na jego koncerty publiczność, to zarówno widzowie w różnych wieku, jak i słuchacze cechujący się różnymi gustami muzycznymi. Programy z zespołem powstają zawsze z myślą o publiczności różnorodnej, ciekawej muzycznej nowości. Jednak w projekcie Artysta nie zapomina także o tych odbiorcach, którzy od wielu lat, z niesłabnącym zachwytem, wsłuchają się w jego najbardziej znane utwory.

Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA