Express-Miejski.pl

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką w Ząbkowicach Śląskich [foto] [aktualizacja]

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką w Ząbkowicach Śląskich fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

22 stycznia przed godz. 11 na skrzyżowaniu ul. Waryńskiego z ul. Przemysłową w Ząbkowicach Śląskich doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym.

W zdarzeniu brały udział osobowy opel i ciężarowe volvo. Ze wstępnych informacji wynia, że osoby podróżujące w pojazdach opuściły je przed przybyciem służb ratunkowych. Droga jest częściowo zablokowana. Występują utrudnienia w ruchu.

Na miejscu działania prowadzi straż pożarna i policja.

[AKTUALIZACJA, godz. 13]: - Ze wstępnych informacji wynika, że 63-letnia mieszkanka powiatu ząbkowickiego, kierując samochodem osobowym marki Opel Meriva chcąc włączyć się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem ciężarowym marki Volvo i doprowadziła do zderzenia bocznego. Kierowcy byli trzeźwi. Zatrzymano dowody rejestracyjne samochodów za uszkodzenia po kolizyjne. Nikomu nic się nie stało – informuje Ilona Golec, oficer prasowy z ząbkowickiej policji.

em24.pl

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką w Ząbkowicach Śląskich [foto]

  2021-01-22 12:31:05

  gość: ~gancoll

  Kierująca oplem wyleciała z podporządkowanej nawet nie zwalniając. 1 sekunda dzieliła tą Panią od bardzo poważnych obrażeń. Uderzyła w ciągnik siodłowy w prawą stronę z przodu a sekunda szybciej na krzyżówce i dostałaby w drzwi od strony kierowcy. W mojej ocenie współodpowiedzialna jest również ekipa remontowa w podnośniku, która przeprowadzała modernizację słupa oświetleniowego. Ograniczyli oni znacznie widzialność, nie oznakowując w żaden sposób miejsca przeprowadzanych prac.

 • 2021-01-22 12:55:28

  gość: ~rfv

  @~gancoll
  sam piszesz, że wyleciała z podporządkowanej nawet nie zwalniając wiec to jest jej ewidentna wina a to że stała tam jakaś ekipa remontowa to powinno u tej pani zapalić się światełko ostrzegawcze i jeszcze bardziej uważać. a w ogóle jest to droga wewnętrzna czyli każdemu musi tam ustąpić pierwszeństwa.

 • 2021-01-23 08:51:33

  gość: ~Ja

  ostatnio dodany post

  @~gancoll
  Co ty pierd...olisz. Kogo to obchodzi co masz do powiedzenia. Bij konia hahaha

 • 2021-01-22 15:03:11

  gość: ~Elo

  Znaki nie bolą tylko trzeba popatrzeć...

REKLAMA