Express-Miejski.pl

Sylwestrowy turniej o puchar przewodniczącego ząbkowickiej rady miejskiej: Unia Bardo najlepsza

Sylwestrowy Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Ząbkowicach Śląskich fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Unia Bardo okazała się zwycięzcą tegorocznej edycji halowego turnieju piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Ząbkowicach Śląskich - Andrzeja Dominika.

Turniej sylwestrowy z udziałem lokalnych zespołów to już niemal tradycja. Od kilku edycji oprócz drużyn z gminy Ząbkowice Śląskie gościnnie biorą w nim udział także zawodnicy Unii Bardo. W niedzielne popołudnie oprócz bardzian na parkiecie hali Słonecznej pojawili się gracze reprezentujący: Orzeł Ząbkowice Śląskie, Skałki Stolec, Polonię Ząbkowice Śląskie, Czarnych Braszowice oraz Tarnovię Tarnów.

Zespoły rywalizowały w dwóch grupach, a mecze trwały po 15 minut. Dwie najlepsze ekipy z każdej grupy zagrały w półfinałach, a zwycięzcy gier półfinałowych zmierzyli się w finale. Z grupy A awans wywalczyły kolejno Unia Bardo i Orzeł Ząbkowice Śląskie (odpadła Polonia Ząbkowice Śląskie) natomiast z grupy B Skałki Stolec i Czarni Braszowice (odpadła Tarnovia Tarnów).

W meczach półfinałowych Orzeł po rzutach karnych okazał się lepszy od Skałek, a Unia Bardo w regulaminowym czasie pokonała Czarnych Braszowice. W meczu o trzecie miejsce stolczanie pokonali Czarnych 4:1, natomiast o zwycięstwie w finale decydowały rzuty karne. W regulaminowych 15. minutach gole bowiem nie padły. Lepszą skutecznością w wykonywaniu jedenastek wykazali się bardzianie i to w ich ręce powędrował puchar przewodniczącego. Pozostałe ekipy zadowoliły się mniejszymi pucharami za udział w turnieju.

Klasyfikacja końcowa:

1. Unia Bardo
2. Orzeł Ząbkowice Śląskie
3. Skałki Stolec
4. Czarni Braszowice
5. Tarnovia Tarnów
6. Polonia Ząbkowice Śląskie

em24.pl

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Sylwestrowy turniej o puchar przewodniczącego ząbkowickiej rady miejskiej: Unia Bardo najlepsza

  2020-12-28 09:15:42

  gość: ~Saki

  Polonia nawet w turnieju dno...

 • 2020-12-28 09:28:11

  gość: ~Polonia

  @~Saki

  dno??? Remis z Unią Bardo i porażka z Orłem??? No tak zamiast w pilke grac to lepiej siedziec pod monopolowym na osiedlu i gadac bo do tego nie potrzeba wysilku . Bracia juz niegdys grali w braszowicach , tarnawie i polonii i jakos nikt po was nie placze nigdzie tacy znakomici byliscie!!! dajcie juz spokoj - mniej piwska a wiecej aktywnosci proponuje i dopiero wymadrzanie sie

 • 2020-12-31 18:47:48

  gość: ~Jacek P

  ostatnio dodany post

  @~Polonia
  Co wy teraz prezentujecie zero. Zobacz gdzie grała Polonia w2004roku i z kim a teraz z wioskami macie problem. A skwaro nie był dobry ale miał ambicje. Tyle w temacie.

 • 2020-12-28 09:45:28

  gość: ~Dno

  @~Saki

  Sam jesteś dno Skwa...

 • 2020-12-28 16:35:53

  gość: ~Mati M

  Brawo Unia Bardo :)

REKLAMA