Express-Miejski.pl

W Przyłęku wybudowali ponad 200 metrów nowego chodnika

W Przyłęku wybudowali ponad 200 metrów nowego chodnika

W Przyłęku wybudowali ponad 200 metrów nowego chodnika fot.: Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

18 grudnia w Przyłęku starosta Roman Fester oraz burmistrz Krzysztof Żegański dokonali odbioru nowego chodnika w Przyłęku.

Zadanie zostało zrealizowane dzięki porozumieniu Gminy Bardo i Powiatu Ząbkowickiego. Koszt inwestycji wyniósł 70 tys. zł, a środki własne powiatu i gminy wyniosły po 35 tys. zł.

Starosta Ząbkowicki podziękował burmistrzowi Krzysztofowi Żegańskiemu, sołtysowi Henrykowi Rożniatowskiemu oraz przedstawicielom Rady Powiatu za zaangażowanie w realizację tego projektu, a także innych wspólnych inwestycji oraz wyraził chęć dalszej współpracy.

- Podsumowując 2020 rok, w imieniu Zarządu Powiatu Ząbkowickiego i własnym, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim burmistrzom i wójtom za współpracę i zaangażowanie finansowe w inwestycje drogowe na terenie naszego powiatu. Dziękuję za zrozumienie potrzeb mieszkańców gmin naszego powiatu i współfinansowanie zadań drogowych w miasteczkach i wioskach naszego powiatu. To dzięki wspólnej pracy i obustronnemu zaangażowaniu nasz powiat staje się coraz bardziej atrakcyjny. Dziękuję również Dyrektorowi Zarządu Dróg Powiatowych - Stanisławowi Jurcewiczowi i pracownikom tej jednostki za współpracę i zaangażowanie, dzięki którym mogliśmy zrealizować zadania drogowe w ramach zawartych porozumień z gminami naszego powiatu. Mam nadzieję i wierzę, że przyszły rok będzie jeszcze bardziej obfity we wspólnie realizowane projekty i inwestycje – podsumował starosta Roman Fester.

Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śląskich

9

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • W Przyłęku wybudowali ponad 200 metrów nowego chodnika

  2020-12-21 12:50:21

  gość: ~Mieszkaniec

  Kiedy remont drogi na Bardo z Przyklęku ? Dziury takie że koło można urwać ? Chociaż ktoś by to zalepil...

 • 2020-12-21 12:52:19

  gość: ~poiuyt

  najpierw ciag pieszo-rowerowy do hotelu a potem sie pomysli...............

 • 2020-12-21 14:41:46

  gość: ~Yeti

  Podziękowania dla Jurcewicza przy braku podziękowań dla Drożdża to faux-pas w wykonaniu starosty... Przypomnę, że chodnik do realizacji był przeznaczony jeszcze wtedy, kiedy Stanisław Jurcewicz nie wiedział, gdzie leży taka miejscowość jak Przyłęk. Pozdrawiam.

 • 2020-12-21 16:52:27

  gość: ~60

  @~Yeti
  Pan Jurcewicz to niewypał w skali kraju wygrał konkurs na stanowisko dyrektora zdp z kandydatem który był specjalistą z doświadczeniem i wszelkimi uprawnieniami w branży drogowej.Ale takie badziwie długo nie potrwa .Panie starosto czy pan wie że dyrektor zdp uniemożliwia korzystanie pracownikom z funduszu socjalnego dlaczego pan na to pozwala.

 • 2020-12-21 18:58:46

  gość: ~taki tam

  stara komedia--Miś--przy dzisiejszych wyczynach tej tzw..Platformy--to pryszczyk,i tak ,dożywotni-starosta,dziękuje swoim też dożywotnim kacykom,tzw.burmistrzowi Krzyśkowi i dożywotnim karierowczem -druhem -Henio,który słynny chodnik w Przyłęku,dociągnąl tylko do swojej posesji??a już żenujący jest ten p.Jurcewicz,nie ma zielonego pojęcia o niczym,ale z polecenia --Góry---stawiają swojego nieuka na dobrze płatnych fuchach--i tak się plecie od ..30 -tu lat,,dzisiaj mi ty....jutro ja tobie...pojutrze szwagrowi,a za 2 tygodnie swatowi,za 5 tyg.swat -kumplowi-a kumpel ,romkowi i marcinowi,,podajmy sobie ręce i zatańczmy jak w przedszkolu,,,A co z Polską?????a no jest to nasza wspólna ojczyzna???tzw...KKKAAASSA,to was wspólnie trzyma przy żłobie i bądzcie pewni,że przy tym pedalskim ,dolnośląsku,będziecie rządzić nieprzerwanie,tylko proszę,nie podpinajcie się pod polskie rocznice niepodległościowe i święta kkościelne

 • 2020-12-22 08:32:54

  gość: ~Stach

  Prawda jest taka że gdyby nie gmina i burmistrz dołożyli się to chodnika by nie było dobre i tyle można tylko podziękować burmistrzowi i mieć wielką nadzieję że pomoże dokończyć chodnik

 • 2020-12-22 08:35:21

  gość: ~Jolka

  Super że się udało choć tyle wybudować od lat wyczekiwany chodnik ale liczymy że ostatni odcinek uda zrobić się w przyszłym roku w sumie najgorsza część gdzie jest błot i dzieci nie mają jak bezpiecznie chodzić do szkoły bardzo prosimy o dokończenie tej inwestycji

 • 2020-12-22 09:18:20

  gość: ~kk

  a co zwjazdami naposesje

 • 2020-12-22 13:45:49

  gość: ~Buba

  ostatnio dodany post

  @~kk
  Dobry gospodarz nie pozwliłby aby nie było wykonanych zjazdów ale takiego zdp nie ma

REKLAMA