Express-Miejski.pl

Wyraź swoją solidarność z diabetykami. Zapisz się na Bieg WOŚP „Policz się z cukrzycą”

zdjęcie ilustracyjne fot.: em24.pl

15. Bieg „Policz się z cukrzycą” tym razem odbędzie się 10 stycznia w całkowicie odmiennej, wirtualnej formule. Sam decydujesz o miejscu i trasie biegu. 

Dystans o minimalnej długości 5 km, możesz pokonać w dowolnej formie, byleby przy użyciu własnych mięśni i z uśmiechem na twarzy. Oficjalny start biegu ustala się na 10 stycznia między godziną 12.00 a 15.00. Dokładna godzina oficjalnego startu zostanie określona w terminie bliższym Finałowi WOŚP (7 dni przed startem imprezy).

Rejestracja na bieg możliwa jest do 3 stycznia lub do wyczerpania puli startowej wynoszącej 7 000 miejsc. Organizator zastrzega sobie możliwość zwiększenia lub zmniejszenia limitu miejsc. Uczestnik, który zapisze się na imprezę i uiści opłatę startową min. 50 PLN, otrzyma pakiet startowy, a w nim m.in. koszulkę biegową oraz numer startowy. Pakiet startowy i medal zostaną dostarczone przez kuriera UPS na adres podany podczas rejestracji. Po rejestracji otrzymasz dostęp do nowej odsłony platformy ALL YOU NEED IS RUNNING, gdzie za pomocą aplikacji biegowej wspólnie podejmiemy 5 km wyzwanie „Policz się z cukrzycą”.

Za datki zebrane przy rejestracji zostaną zakupione pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Całkowity dochód ze sprzedaży, wspiera jeden z programów medycznych, prowadzonych przez Fundacje Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą

em24.pl / WOŚP

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA