Express-Miejski.pl

WSSE „Invest-Park” zakupiła teren pod budowę hali przemysłowej w Ząbkowicach Śląskich [wizualizacja]

Wizualizacja hali przemysłowej, którą WSSE „Invest-Park” wybuduje w ząbkowickiej podstrefie ekonomicznej fot.: WSSE „Invest-Park”

Za blisko 876 tys. zł netto Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „Invest-Park” kupiła teren pod budowę hali dla przedsiębiorców w ząbkowickiej podstrefie ekonomicznej.

- Pomimo spowolnienia gospodarczego wałbrzyska strefa daje impuls do rozwoju lokalnej gospodarki. W czwartek wygraliśmy przetarg na zakup działki położonej w Ząbkowicach Śląskich o powierzchni ponad 3 ha. Na zakupionej nieruchomości planowana jest przez zarząd Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest-Park” budowa jednej z szesćiu hal przemysłowych wraz z zapleczem biurowo-socjalnym o powierzchni 6 tys. m² z możliwością rozbudowy. Hala za 20 mln zł powstanie z myślą o mikro, małych i średnich przedsiębiorcach - informuje zarząd WSSE.

Bliźniacze hale magazynowo-produkcyjne powstaną na Dolnym Śląsku także w Wałbrzychu i Jaworzynie Śląskiej, na Opolszczyźnie: w Nysie i Brzegu, a także w wielkopolskiej Wrześni. Gotowe obiekty, przeznaczone głównie pod wynajem lub leasing, mają zwiększyć atrakcyjność inwestycyjną terenów strefowych znajdujących się w tych miejscowościach.

Hala zostanie wyposażona w zaplecze biurowe i socjalne oraz infrastrukturę zewnętrzną: parkingi, place manewrowe oraz teren zielony. 

Wizualizacja hali przemysłowej WSSE:

em24.pl

14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • WSSE „Invest-Park” zakupiła teren pod budowę hali przemysłowej w Ząbkowicach Śląskich [wizualizacja]

  2020-11-17 12:02:38

  gość: ~Jola

  Kiedynw końcu zbudują jakoś normalna fabrykę duża markę która da pracę ludzi i normalne zarobki

 • 2020-11-18 10:55:36

  gość: ~hej

  @~Jola
  u nas nigdy nie powstanie taka fabryka. Możesz robić u lokalnych biznesmenów za psi grosz lub cos samemu działać albo ostatnia szansa na normalne życie to wyjechać gdzieś za pracą. Bo niestety pracować tutaj za 2tys-3tys to jest wegetacja. A lepiej nie dadzą zarobić te pseudobiznesmeni bo dzięki takim ludziom więcej im w kieszeni zostaje i się dorabiają. Ja nie mówię o malutkich lokalnych firmach bo tam rzeczywiście kasy właściciele nie mają ale jest parę firm w naszym rejonie gdzie na prawdę bardzo dobrze prosperują i mogliby zapłacić przyzwoite pieniądze ale po co jak maja takich niewolników.

 • 2020-11-18 17:35:02

  gość: ~Autor

  @~hej
  Ale jaki masz problemy samemu założyć działalność i kręć interes zatrudnisz wtedy takich pracowników jak ty z wysokimi kwalifikacjami , wykształceniem i doświadczeniem biegle władającym dwoma językami bo widzę światowy człowiek z ciebie i będziesz co najmniej dychę netto płacił bez względu jak pracuje i czy na siebie zarabia a firma na długach będzie jechać no proszę nie tłumacz że brak kasy na założenie firmy bo na początku nikt jej nie ma

 • 2020-11-18 21:00:25

  gość: ~Hej

  @~Autor
  A czy ja piszę że mam jakiś problem? Mi się akurat dobrze wiedzie nie narzekam. Światowy może i jestem, ale widzę że z Ciebie to rekin biznesu. Proszę zdradź mi jak rozkręcić biznes bez kasy? Zawsze na start trzeba mieć jakiś kapitał bez tego ciężko cokolwiek osiągnąć. Wydaje mi się że ty jesteś takim jednym z lokalnych wirtuozów biznesu, gdzie według Ciebie na dobre pieniądze zasługują tylko Ci na najwyższym szczeblu a Ci co są szeregowymi pracownikami to powinni dostawać ochłapy.

 • 2020-11-18 22:28:28

  gość: ~Autor

  ostatnio dodany post

  @~Hej
  Pracuje tylko widzę że osoby z wiedzą po polibudzie i doświadczeniem mają mniejsze wymagania w pracy jak gościu który przychodzi zielony dwie lewe ręce bez doświadczenia i stawia warunki płacowe za to że żyje i łaskę robi bo do roboty przychodzi jedyne co zna to stawki za godzinę ręce opadają jak widzę taki element wiecznie narzekający a wykaż się najpierw pokaż że ci zależy i co potrafisz dać od siebie pracodawca faceta który znosi złote jaja zawsze zauważy i doceni ale jeżeli jest miernota z oczekiwaniami to tylko krzyczy jak ty że roboty brak tu jakby Mercedes fabrykę postawił to znajdzie negatywy w pracy i zarobkach

 • 2020-11-17 13:45:45

  gość: ~re re

  szok, niedowierzanie, sensacja, rewelacja

 • 2020-11-17 14:43:16

  gość: ~brawo

  brawo poseł gwuść

 • 2020-11-17 17:37:18

  gość: ~Brawo

  @~brawo
  Brawo Michał Dworczyk!!! Brawo poseł Gwóźdź!!!Nareszcie coś się ruszyło w tym mieście jeśli chodzi o pracę

 • 2020-11-17 18:07:48

  gość: ~xxxx

  @~Brawo
  Uspokój się bo popuścisz.

 • 2020-11-17 19:08:29

  gość: ~Alo

  @~Brawo
  Ciebie chyba gumka w majtkach ścisła i rozum odebrało

 • 2020-11-17 22:41:39

  gość: ~Nnn

  @~Brawo
  Że co się stało? Ludzie w szpitalach umierają a oni sobie podwyżki chcieli dać!! Jak nasz poseł głosował w Sejmie? Wstyd!

 • 2020-11-18 10:56:40

  gość: ~pyta

  @~Nnn
  a co kiedyś w szpitalach nie umierali?

 • 2020-11-18 09:46:53

  gość: ~Ola

  Okej, budowa hali to jedno, ale skąd wziąć tutaj przedsiębiorców? Oby nie było tak, że halę wybudują, dadzą zaporowe ceny dzierżawy i okaże się, że obiekt będzie stał pusty. Obym się myliła, ale u nas w regionie raczej mało jest firm, które chciałyby zmieniać lokalizację, a przy tym zwiększać koszty funkcjonowania firmy. Większość przedsiębiorstw ledwo zipie, tym bardziej, że mamy do czynienia z epidemią...

 • 2020-11-18 10:44:02

  gość: ~ruda

  @Brawo
  Ty chyba zwariowałeś komu dali pracę i co ruszyło stołki dali kolesiom ,i na tym koniec .
  Pogotowie w potrzebie i co gdzie wasi ukochani, którym tak bijesz brawo ?

REKLAMA