Express-Miejski.pl

Niebawem ruszy przebudowa drogi powiatowej w Niedźwiedziu. Powiat szuka wykonawcy

zdjęcie ilustracyjne fot.: freepik

Powiat ząbkowicki ogłosił przetarg na przebudowę drogi powiatowej nr 3193D w miejscowości Niedźwiedź. Potencjalni wykonawcy swoje oferty mogą składać do 8 października.

Nowa nawierzchnia zostanie wykonana na ponad 540-metrowym odcinku jezdni. W ramach prac zaplanowano m.in. wyrównanie istniejącej nawierzchni, wykonanie warstwy ścieralnej na całej szerokości z betonu asfaltowego, przebudowę dwóch przepustów pod drogą, przebudowę zjazdów, likwidację przełomów, ścinkę oraz uzupełnienie poboczy, oczyszczenie rowów wykonannie oznakowania poziomego.

Przewiduje się, że remont drogi zakończy się do 15 listopada. 

em24.pl

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Niebawem ruszy przebudowa drogi powiatowej w Niedźwiedziu. Powiat szuka wykonawcy

  2020-09-29 08:26:01

  gość: ~mieszkaniec

  największa tragedia to odcinki dróg Dzbanów-Przełęcz Łaszczowa oraz Kamieniec-Ożary,dziura goni dziurę zakrzaczone rowy i pobocza zero widoczności,wąsko,duża ilość starych łamiących się drzew przy byle słabym wietrze,korzenie drzew wysadzające asfalt,codziennie coraz gorzej,a pan Drożdż obiecywał,że przed odejściem na emeryturę wyremontuje te drogi i co??zapomniał,wczoraj po południu przed Laskówką spadło suche dzrzewo na szczęście nikt nie ucierpiał ale przez godzinę nie było przejazdu

 • 2020-09-29 09:29:57

  gość: ~roster

  @~mieszkaniec
  Ze Starczówka do Głeboki to samo,droga tragedia

 • 2020-09-29 09:03:43

  gość: ~lll

  przy tym staroscie i budzecie jaki ma na remont drogi to i tak sporo wyremontowano za jego czasow

 • 2020-10-21 21:01:18

  gość: ~aNTONIOpOL

  Warto jeszcze rozważyć czy uda sie pozyskać na to dodatkowe środki. Warto sprawdzić i zrobić audyt energetyczny/a> a potem pozyskać za to z URE świadectw efektywności energetycznej czyli białe certyfikaty 2020 i mieć problem z głowy. A i kasę mieć.

 • 2020-10-22 19:09:16

  gość: ~Buba

  ostatnio dodany post

  @~aNTONIOpOL
  Nowy dyrektor ma tyle doświadczenia że można być spokojnym do wiosny przyszłego roku wszystko będzie wykonane a zwłaszcza to co obiecał Pan Antoni

REKLAMA