Express-Miejski.pl

Jesteś z gminy Ziębice i planujesz udział w Półmaratonie Henrykowskim? Dostaniesz koszulkę

Już 26 kwietnia kolejna edycja największej imprezy biegowej w gminie Ziębice - Półmaratonu Henrykowskiego i Dyszki na dokładkę fot.: em24.pl

Dla wszystkich biegaczy z gminy Ziębice, którzy zapiszą się na 9. Półmaraton Henrykowski lub 5. Dyszkę Henrykowską czeka bonus przygotowany przez organizatorów. 

To wyjątkowa koszulka biegowa z wizerunkiem Orła Piastowskiego. Ten profesjonalny gadżet wykonano z niezwykle lekkiego materiału (Ultralight™ o gramaturze 80g/m2), a więc koszulka jest „lekka jak piórko”, bezszwowa i wykonana specjalnie z okazji biegu przez firmę Power Canvas. 

Co zrobić, aby ją otrzymać?

Wystarczy zapisać się na bieg na stronie datasport.pl, zaznaczyć kategorię „Gmina Ziębice” i opłacić pakiet startowy. Potem przesłać maila na adres promocja@ziebice.pl z imieniem i nazwiskiem oraz rozmiarem koszulki. T-shirt będzie do odbioru w Wydziale Funduszy Zewnętrznych, Rozwoju i Promocji Urzędu Miejskiego w Ziębicach (pok. 25), o czym organizatorzy poinformują w wiadomości zwrotnej. Odbiór kosuzlki będzie też możliwy bezpośrednio przed biegiem w biurze zawodów w Henrykowie.

Impreza odbędzie się 26 kwietnia (niedziela). Start obu biegów, zarówno na 10 km jak i 21 km zaplanowano na godz. 11 z terenu stacji PKP w Henrykowie. Więcej o biegu można przeczytać tutaj [KLIK].

Wzór koszulki:

Obraz może zawierać: ludzie stoją i tekst

ms. / em24.pl

1

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

  • Jesteś z gminy Ziębice i planujesz udział w Półmaratonie Henrykowskim? Dostaniesz koszulkę

    2020-02-19 20:41:57

    gość: ~drużyna łojenia

    ostatnio dodany post

    DrużynaJezusa, faktycznie profesjonalny gadżet.

REKLAMA