Express-Miejski.pl

65-lecie Teatru na Ziemi Ząbkowickiej

65-lecie Teatru na Ziemi Ząbkowickiej

fot.: SAK

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w trzydniowym świętowaniu 65-lecia istnienia Teatru na Ziemi Ząbkowickiej. Spektakle, dancing, warsztaty teatralne to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji.

22 października o godzinie 16:00 przez ząbkowicki Rynek przemaszeruje Parada Teatralna. O godzinie 17:00 przeniesiemy się w czasy Harryego Pottera w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym przy ulicy Proletariatczyków. Natomiast punktem kulminacyjnym teogo dnia będzie spektakl Schizofrenia w wykonaniu SAK "Teatru Miejskiego", który odbędzie się o godzinie 19:00 w Sali Widowiskowej ZOK. Wstep na przedstawienie jest bezpłatny.

23 października o godzinie 11:00 na występ Teatru PRawdziwe z Bielawy pt. W Drodze zapraszamy do ząbkowickiego Rynku.

Od 13:00 do 15:00 w Sali Widowiskowej ZOK odbędą się warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży - Pierwsze Kroki na Scenie.

Wieczorem, od godziny 19:00 do 2 w nocy zapraszamy na Bal w Teatrze - dancing w kawiarni ZOK. Bilety w cenie 120zł od pary są do nabycia w sekretariacie ZOK. Warto dodać, że w cenie biletu zawarty jest catering oraz zaproszenie na spektakl Teatru Komedia.

O 1 w nocy, razem z ZHP, będzie można wziąć udział w grze terenowej Maska Frenkanesteina.

24 października o godzinie 18:00 zapraszamy na rewelacyjny spektakl Rodzina Kerwoodów w wykonaniu Teatru Komedia z Wrocławia. Przedstawienie odbędzie się w Sali Widowiskowej ZOK, a wstęp jest absolutnie BEZPŁATNY!

Organizatoremi teatralnych wydarzeń jest SAK "Teatr Miejski" przy współpracy z Ząbkowickim Ośrodkiem Kultury.

leoni

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • 65-lecie Teatru na Ziemi Ząbkowickiej

  2010-10-20 16:04:55

  leoni (admin)

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w trzydniowym świętowaniu 65-lecia istnienia Teatru na Ziemi Ząbkowickiej. Spektakle, dancing, warsztaty teatralne to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji.

 • 2010-10-21 10:15:45

  gość: ~gość

  Ooo żal , że nie mogę pójść na Rodzinę Kerwoodów zwłaszcza za darmoszkę. Świetny kawał komedii jak to u Cooney`ów:)

 • 2010-10-23 01:01:33

  gość: ~ewa

  Piękny spektakl Schizofrenia, niesamowita atmosfera spotkania w ZOKu. Akustycznie troszkę słabiej, niestety były problemy z wychwyceniem tekstu w piosenkach ze względu na wysokie brzmienie basów.
  Szkoda tylko,że sala widowiskowa świeciła pustymi miejscami;( podobnie zresztą jak na Festiwalu Nauki. Promocja imprez wymaga rehabilitacji! ogłoszenia na stronie internetowej i przy ZOKu jak widać przynoszą marny skutek. Chętni są tylko po prostu nic nie wiedzą o imprezach. A jakby tak udostępniać informacje o imprezach w samym rynku na dużych banerach albo tablicach, tak żeby się opatrzyły przechodniowi.....

 • 2010-10-25 00:28:30

  gość: ~XYZ

  Ciekaw jestem czy "SAK" ma dokumenty na to, że podpisuje się mianem Teatru Miejskiego. Z tego co wiem jest tylko jeden taki w Ząbkowicach tj.: STS

 • 2010-10-25 19:19:51

  gość: ~zbigniew szermer

  ostatnio dodany post

  Spieszę z odpowiedzią na zapytanie cyt,,czy SAK ma dokumenty że podpisuje się
  mianem Teatru Miejskiego.Z tego co wiem jest tylko jeden taki w Ząbkowicach tj STS.
  koniec cyt,,
  Szanowni Państwo Stowarzyszenie Twórców Sztuki którego miałem zaszczyt być przez
  parę lat w-ce prezesem nie jest teatrem lecz instytytucją całkiem odrębną,instytucją której celem było m/in inspirowanie i pomoc młodym w twórczości artystycznejTak się złożyło że grupę założycielską STS-u stanowili aktorzy istniejacego od dawna Teatru Miejskiego.
  Próba przeistoczenia STS-u tylko i wyłącznie na potrzeby teatru przez Panią prezes /co doprowadziło do niezgodnej ze statutem działalności stowarzyszenia /oraz działania mocno ograniczające statutową działalność /było powodem odejścia z STS-u wszystkich niemal członków i aktorów Teatru Miejskiego i to ta grupa założyła
  Stowarzyszenie Animatorów Kultury /SAK/.Stowarzyszenie Twórców Sztuki na dzień dzisiejszy jest fikcją skupia w okół siebie parę osób i zapytanie co robi????
  Nasze odejście z STS-u nastąpiło po wręcz skandalicznym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym po którym to delikatnie mówiąc zostaliśmy bezprawnie z pogwałceniem statutu samowładczo,jednoosobowo wyproszeni.
  Wszelka działalność teatralna,kabaretowa to aktorzy Teatru Miejskiego skupieni w Stowarzyszeniu Animatorów Kultury jak na dzień dzisiejszy ale Teatr Miejski to nie tylko
  Ci którzy go tworzą, animują ale to również Wy,widzowie.Nie spierajmy się więc czyj jest
  Teatr Miejski ,on jest nas wszystkich  Pozdrawiam serdecznie
  zbyszekszermer.pl

REKLAMA