Express-Miejski.pl

87 osób wzięło udział w spływie pontonowym

UMiG Bardo

UMiG Bardo fot.: UMiG Bardo

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

II edycja „Spływaj!" za nami! W imprezie wzięło udział 87 osób!

w gorące, wakacyjne popołudnie obył się II Wakacyjny Spływ Pontonowo-Kajakowy. Ideą imprezy jest integracja młodzieży i dorosłych w wieku 16-26 z terenu Gminy Bardo wokół turystycznych inicjatyw Gminy. „Spływaj" to doskonała okazja do zapoznania się młodzieży z malowniczym szlakiem Przełomu Bardzkiego, który został ogłoszony Cudem Sudetów - trochę na przekór polskiemu powiedzeniu „cudze chwalicie swego nie znacie".

Przed startem na Przystani Wodnej w Bardzie miała miejsce wspólna odprawa. Rozpoczął ją Burmistrz Krzysztof Żegański, który przywitał licznie zgromadzoną młodzież i życzył wspaniałych wrażeń na trasie Przełomu Bardzkiego. Właściciele firmy Ski-Raft Jacek Herberger oraz Mariusz Dubiel przeprowadzili krótkie szkolenie i przekazali najistotniejsze wskazówki dotyczące spływu. Następnie wszyscy udali się autokarem do Ławicy na start spływu. Chętnych do wzięcia udziału w imprezie było tak wielu, że autokar musiał wykonać aż dwa kursy!

Emocji na wodzie było wiele! A po spływie na Przystani Wodnej odbył się wspólny piknik przy grillu oraz dyskoteka, która trwała do późnych godzin wieczornych.

UMiG Bardo

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA