Express-Miejski.pl

Zatrzymany za udzielanie, uprawę i posiadanie

Marihuana fot.: KWP Wrocław

Kamienieccy policjanci zatrzymali 27 latka za posiadanie, udzielanie i uprawę narkotyków. U mężczyzny zabezpieczono blisko 1000 porcji środków odurzających. Za kilka przestępstw związanych z narkotykami grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Kamieńca Ząbkowickiego zatrzymali 27 letniego mężczyznę podejrzanego za szereg przestępstw: sprowadzenie na teren Polski znacznych ilości narkotyków, posiadanie znacznej ilości narkotyków, udzielanie i uprawę środków odurzających. Podejrzany to 27 letni mieszkaniec Kamieńca Ząbkowickiego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci z Kamieńca Ząbkowickiego ustalili, że jeden z mieszkańców może posiadać narkotyki. Natychmiast się tym zajęli. Sprawdzając mieszkanie podejrzewanego znaleźli tam ponad 700 porcji amfetaminy i około 200 porcji marihuany. Jak ustalili policjanci zajmujący się tą sprawą, mężczyzna przywiózł narkotyki oraz nasiona konopi z Włoch.

Przywiezione nasiona zasiał i uprawiał z nich w mieszkaniu krzewy. Okazało się również, że narkotyki udzielał innym znanym sobie osobom. Za przestępstwa, o które jest podejrzany, w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Tym samym naraził się również na kolejny zarzut sprowadzania na obszar Polski znacznych ilości środków odurzających. W chwili obecnej policjanci za pośrednictwem prokuratury wnioskowali o zastosowanie wobec zatrzymanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy

KWP we Wrocławiu

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA