Express-Miejski.pl

21 koncepcji dla dawnego browaru w Ziębicach. Trwa głosowanie

Jak zagospodarować teren dawnego browaru? Mieszkańcy mogą głosować

Jak zagospodarować teren dawnego browaru? Mieszkańcy mogą głosować fot.: Gmina Ziębice

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Mieszkańcy Ziębic mogą do 24 czerwca oddawać głosy w plebiscycie dotyczącym przyszłości terenu dawnego browaru.

Gmina Ziębice przypomina, że w holu ratusza (I piętro) można oglądać wystawę 21 koncepcji zagospodarowania terenu dawnego browaru, przygotowanych przez studentów i pracowników Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej.

Mieszkańcy mogą wziąć udział w plebiscycie społecznym i wybrać projekt, który ich zdaniem najlepiej odpowiada przyszłości tego miejsca. Wystawa będzie dostępna do 24 czerwca. Wśród osób biorących udział w głosowaniu rozlosowane zostaną upominki.

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 25 czerwca podczas sesji Rady Miejskiej w Ziębicach.

em24.pl / Gmina Ziębice

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA