Mieszkańcy Ziębic mogą do 24 czerwca oddawać głosy w plebiscycie dotyczącym przyszłości terenu dawnego browaru.
Gmina Ziębice przypomina, że w holu ratusza (I piętro) można oglądać wystawę 21 koncepcji zagospodarowania terenu dawnego browaru, przygotowanych przez studentów i pracowników Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej.
Mieszkańcy mogą wziąć udział w plebiscycie społecznym i wybrać projekt, który ich zdaniem najlepiej odpowiada przyszłości tego miejsca. Wystawa będzie dostępna do 24 czerwca. Wśród osób biorących udział w głosowaniu rozlosowane zostaną upominki.
Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 25 czerwca podczas sesji Rady Miejskiej w Ziębicach.
em24.pl / Gmina Ziębice
REKLAMA
REKLAMA