Express-Miejski.pl

Dwie osoby zatrzymane z narkotykami

35-latek miał przy sobie trzy rodzaje narkotyków, a 20-latek kilka porcji marihuany. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

Pierwszy z zatrzymanych miał w kieszeni marihuanę, natomiast drugi, oprócz marihuany, miał przy sobie mefedron i amfetaminę. 

Kamienieccy funkcjonariusze w godzinach wieczornych zatrzymali do kontroli kierującego samochodem skoda. - Mężczyzna podczas kontroli był znacznie bardziej zdenerwowany niż powinien. Policjanci podejrzewali, że 20-latek ma coś do ukrycia. Nie mylili się. W kieszeni spodni schował w woreczku foliowym kilka porcji marihuany. Został zatrzymany - informuje Katarzyna Mazurek, rzecznik prasowa ząbkowickiej policji.

Dwa dni później w godzinach późnowieczornych, na funkcjonariuszy z Ząbkowic Śląskich patrolujących ulice miasta, natknął się 35-latek. - U niego policjanci znaleźli już nie tylko marihuanę, ale również mefedron i amfetaminę. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających - dodaje rzeczniczka.

Policja przypomina, że prawo polskie zabrania posiadania substancji odurzających. Posiadanie narkotyków w Polsce jest zabronione, grozi za to kara pozbawienia wolności do lat 3, a jeśli przedmiotem posiadania są narkotyki w znacznej ilości, to kara pozbawienia wolności może sięgnąć nawet 10 lat.

KPP Ząbkowice Śląskie

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA