Express-Miejski.pl

Zderzenie nissana i opla za Bobolicami [foto] [aktualizacja]

Zderzenie nissana i opla za Bobolicami fot.: em24.pl

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Na drodze powiatowej za Bobolicami w kierunku Ciepłowód doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce 12 marca po godz. 13. Na łuku drogi zderzyły się dwa auta osobowe - nissan oraz opel. Łącznie pojazdami podróżowały cztery osoby. Wszystkie opuściły pojazdy przed przybyciem służb. Jedna z nich została przetransportowana do szpitala.

Na miejscu pracują policyjni technicy, którzy ustalają szczegóły zdarzenia. Droga jest całkowicie zablokowana. Obecni są także strażacy-zawodowcy z Ząbkowic Śląskich oraz strażacy-ochotnicy z Sieroszowa.

[AKTUALIZACJA, 13.03 godz. 13.10]: - Za Bobolicami w kierunku Ciepłowód doszło do czołowego zderzenia osobowego nissana jadącego w stronę Ciepłowód z osobowym oplem jadącym w przeciwnym kierunku. Kierująca nissanem 26-letnia mieszkanka powiatu wrocławskiego została przewieziona do szpitala i po udzieleniu pomocy zwolniona. Oplem kierował 25-latek z powiatu ząbkowickiego. Kierujący byli trzeźwi. Na miejscu zdarzenia pracowali policyjni technicy, a czynności związane ze zdarzeniem jeszcze trwają. Funkcjonariusze ustalają szczegóły zdarzenia - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

em24.pl

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Zderzenie nissana i opla za Bobolicami [foto]

  2023-03-13 10:00:31

  gość: ~Darek

  Pozdrowienia dla Panów strażaków, trzy zastępy przyglądały się pracy policji ale nikt nie wpadł na pomysł żeby ustawić po jednej osobie do kierowania ruchem na skrzyżowaniach żeby kierowcy nie musieli nawracać na drodze w celu ominięcia zablokowanego odcinaka drogi. Wystarczyło stanąć przy kościele i informować kierowców żeby jechali przez wioskę.

 • 2023-03-13 10:21:56

  gość: ~hmm

  @~Darek
  kierowanie ruchem to akurat do policji należy ale czego od nich oczekiwać

 • 2023-03-13 11:03:48

  gość: ~abcd

  @~Darek

  ile musiałęś nawracać??? 500 metrów???

 • 2023-03-13 14:39:19

  gość: ~Dominik

  ostatnio dodany post

  Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

REKLAMA