Express-Miejski.pl

Dodatkowy termin na turnus rehabilitacyjno-rekreacyjny dla mieszkańców gminy

Turnusy rehabilitacyjno-rekreacyjne odbywają się w Sopotorium Medical Resort fot.: Sopotorium

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie udziałem w turnusach rehabilitacyjno- rekreacyjnych dla mieszkańców gminy Bardo, uruchomiony został dodatkowy termin.

Termin dodatkowego turnusu to 12-19 marca. Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdów rehabilitacyjno-rekreacyjnych nad polskie morze można znaleźć w artykule pt. Gmina ponownie organizuje wyjazdy rehabilitacyjno-rekreacyjne nad morze [KLIK]

em24.pl

3

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Dodatkowy termin na turnus rehabilitacyjno-rekreacyjny dla mieszkańców gminy

  2023-01-24 01:29:35

  gość: ~czarny bambo

  panie burmistrzu dodatkowe to by pan miejsca pracy dla młodzieży zagospodarował,a nie uciekają na potęgę bo brak perspektyw.styczeń pokazał klepsydra za klepsydrą smutne to ale prawdziwe wymarłe miasto.czekam na podsumowanie zeszłego roku bo już chyba wszystkie gminy to zrobiły tylko u pana w magistracie jakaś opieszałość,czy to wina expresu że jeszcze nie ma info?panie chyba teraz się zajmują biuletynem,pisząc co mają narzucone. żadna z tych pań co redagują pana pismo nie jest mieszkanką barda i po 8 godzinach spędzonych za biurkiem jedzie do domu nie mając styczności z bardem,wiec pytanie.te panie komiks piszą?młodzież wyjeżdżano ale nie ma problemu.i jeszcze jedno pytanie gdzie w tym roku będzie cięta pierwsza wstęga?

 • 2023-01-24 12:12:03

  gość: ~jan bez owiec

  @~czarny bambo
  pewnie wodociąg w Janowcu :D ...jak będzie można już dojechać po tych dziurach...

 • 2023-01-24 23:41:18

  gość: ~czarny bambo

  ostatnio dodany post

  @~jan bez owiec
  jeżeli zbudują już wam ten wodociąg to może i basen.wtedy nie będzie trzeba jeździć do sopotu,a janowiec stanie się kolebką sportów pływackich. jak miasto cudów rowerowych?czemu nie?jestem za.przecież różne można mieć marzenia.prawda panie burmistrzu?

REKLAMA