Express-Miejski.pl

II Mikołajkowe Zawody Pływackie w Słonecznym Parku Wodnym [foto]

II Mikołajkowe Zawody Pływackie w Słonecznym Parku Wodnym fot.: Gmina Ząbkowice Śląskie

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Słoneczny Park Wodny w Ząbkowicach Śląskich 6 grudnia był pływacką areną zmagań dla najmłodszych mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie.

Od godziny 8 rano zbierali się uczniowie szkół podstawowych, a o 8.30 wystartowali pierwsi uczestnicy. Tegoroczne zawody zgromadziły ponad 120 zawodniczek i zawodników, których podzielono na 24 kategorie.

W zawodach uczestnicy mieli możliwość do startu w dwóch wybranych stylach:
a) styl klasyczny
b) styl dowolny
c) styl grzbietowy

Jako pierwsze w wodzie znalazły się dzieci z rocznika 2013, a wyścigi zakończyli ósmoklasiści z rocznika 2008.

1 kategoria: 25 m stylem dowolnym:

Udział wzięło 4 dzieci z roczników 2013-2014. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal - brak klasyfikacji

2 kategoria: 25 m stylem dowolnym dziewcząt:

Rocznik 2013 i młodsi

1. Hanna Gwara

2. Nikola Zbyl

3. Antonina Manaches

3 kategoria: 25 m stylem dowolnym chłopców:

Rocznik 2013 i młodsi

1. Mikołaj Rogaczewski

2. Jakub Szkleniarz

3. Miłosz Burger

4 kategoria: 50 m stylem dowolnym dziewcząt:

Rocznik 2012

1. Marcelina Maślach

2. Kalina Halikowska

3. Adela Dzieńkowska

5 kategoria: 50 m stylem dowolnym chłopców

Rocznik 2012

1. Jakub Wojtaszek

2. Oliwier Król

3. Gabriel Skonieczny

6 kategoria: 25 m stylem klasycznym dziewcząt

Rocznik 2013 i młodsi

1. Małgorzata Orepuk

2. Amelia Gruszka

3. Nela Wojtaczka

7 kategoria: 25 m stylem klasycznym chłopców

Rocznik 2013 i młodsi

1. Miłosz Burger

2.  Jakub Tomaka

3.  Antoni Ferensztajn

8. kategoria: 25 m stylem grzbietowym dziewcząt

Rocznik 2013 i młodsi

1. Małgorzata Orepuk

2. Zofia Zawalska

3. Amelia Gruszka

9. kategoria: 25 m stylem grzbietowym chłopców

Rocznik 2013 i młodsi

1. Jakub Szkleniarz

2. Aleksander Goryl

3. Jakub Tomaka

10. kategoria: 50 m stylem grzbietowym dziewcząt

Rocznik 2012

1. Adela Dzieńkowska

2. Anna Krusze

11. kategoria: 50 m stylem dowolnym dziewcząt

Rocznik 2010-2011

1. Gabriela Przepiórka

2. Karolina Gwóźdź

3. Hanna Wójs

12. kategoria: 50 m stylem dowolnym chłopców

Rocznik 2010-2011

1. Adam Malik

2. Ignacy Ogniewski

3. Karol Gajewski

13. kategoria: 50 m stylem dowolnym dziewcząt

Rocznik 2008-2009

1. Karolina Zabielska

2. Zofia Bogusiewicz

3. Paulina Bieńka

14. kategoria: 50 m stylem dowolny chłopców

Rocznik 2008-2009

1. Jakub Ciosek

2. Michał Kurbiel

3. Błażej Zabłocki

15. kategoria: 50 m stylem klasycznym dziewcząt

Rocznik 2010-2011

1. Gabriela Przepiórka

2.  Zofia Urbaś

3.  Oliwia Dziekańska

16. kategoria: 50 m stylem klasycznym chłopców

Rocznik 2010-2011

1. Jakub Myszogląd

2.  Radosław Kozłowski

17. kategoria: 50 m stylem klasycznym chłopców

Rocznik 2008-2009

1. Marcin Kwiatkowski

2. Paweł Szumny

3.  Antoni Kędzior 

18. kategoria: 50 m stylem grzbietowym dziewcząt

Rocznik 2010-2011

1. Nadia Kosoń

2. Liliana Sinkiewicz

3.  Hanna Zemuk

19. kategoria: 50 m stylem grzbietowym chłopców

Rocznik 2010-2011

1. Mikołaj Minczak

2. Dominik Minczak

3.  Szymon Czapiga

20. kategoria: 50 m stylem grzbietowym dziewcząt

Rocznik 2008-2009

1. Karolina Zabielska

2. Zofia Bogusiewicz

3. Lena Banaszkiewicz

21. kategoria: 50 m stylem dowolny chłopców

Rocznik 2008-2009

1. Jakub Ciosek

2.  Jakub Czekaj

Gmina Ząbkowice Śląskie

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA