Express-Miejski.pl

Śmiertelny wypadek w Gębicach. Zginął mieszkaniec powiatu ząbkowickiego

38–letni mężczyzna (mieszkaniec powiatu ząbkowickiego) z nieznanego powodu stracił panowanie nad kierowanym motocyklem w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w przydrożny słup fot.: mp

38-latek stracił panowanie nad motocyklem, zjechał z drogi i uderzył w przydrożny słup. Niestety, mimo wysiłku służb ratunkowych, mężczyzny nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło 16 sierpnia przed godz. 18. - Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego w trakcie wykonywania czynności służbowych na terenie Gębic (pow. strzeliński) najechali na zdarzenie drogowe z udziałem motocyklisty. W toku wykonywanych czynności ustalono, że 38–letni mężczyzna (mieszkaniec powiatu ząbkowickiego) z nieznanego powodu stracił panowanie nad kierowanym motocyklem w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w przydrożny słup. Pomimo przeprowadzenia resuscytacji krążeniowo–oddechowej oraz zadysponowanie na miejsce karetki Zespołu Ratownictwa Medycznego w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Na miejscu wykonano oględziny w tym dokumentację fotograficzną - informuje mł. asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie.

em24.pl / Strzelin 998

7

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA