Express-Miejski.pl

Jechał bez prawka, ale za to z marihuaną. W jego mieszkaniu policjanci ujawnili też amfetaminę

34-latkowi za posiadanie marihuany i amfetaminy grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

34-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Miał za to przy sobie marihuanę. Po sprawdzeniu jego mieszkania mundurowi znaleźli w nim amfetaminę.

5 lipca w godzinach popołudniowych policjanci z Ziębic na jednej z ulic miasta zatrzymali do kontroli samochód fiat stilo. Kierujący nim 34-latek na widok policjantów zachowywał się nerwowo w związku z czym funkcjonariusze nabrali podejrzeń, że ma coś do ukrycia. Nie mylili się. Mieszkaniec gminy Ziębice nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem, ale za to miał przy sobie kilka porcji marihuany.

- Policjanci postanowili sprawdzić jego miejsce zamieszkania. Tam okazało się, że narkotyki ukryte były zarówno w szafce kuchennej jak również w zamrażarce. Oprócz marihuany funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 300 porcji amfetaminy. Teraz o losie 34-latka zdecyduje sąd. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat więzienia, natomiast za jazdę bez uprawnień, dodatkowo oprócz wysokiej grzywny, grozi mu zakaz prowadzenia pojazdów nawet do 3 lat - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

KPP Ząbkowice Śląskie

4

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA