Express-Miejski.pl

Policja publikuje wizerunek sprawcy kradzieży paliwa i prosi o pomoc. Sprawdź, może go znasz

Około 40-letni mężczyzna regularnie dokonuje kradzieży paliwa ze stacji na terenie powiatu ząbkowickiego fot.: KPP Ząbkowice Śląskie

Około 40-letni mężczyzna porusza się samochodem audi w kolorze czarnym lub czerwonym na kradzionych tablicach rejestracyjnych i nie płaci za zatankowane paliwo.

Ząbkowiccy funkcjonariusze prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży paliwa ze stacji benzynowych na terenie powiatu ząbkowickiego dokonanych przez tego samego mężczyznę. Ostatnia kradzież miała miejsce 26 czerwca 2022 roku.

- Po godzinie 16 na jedną ze stacji paliw na terenie Ząbkowic Śląskich podjechał czarny samochód marki Audi, z którego wysiadł około 40-letni mężczyzna średniego wzrostu. Zatankował ponad 60 litrów benzyny i odjechał nie płacąc za zatankowane paliwo. Nie jest to pierwsza kradzież tego mężczyzny na terenie naszego powiatu. Z reguły porusza się on czarnym lub czerwonym samochodem marki Audi na kradzionych tablicach rejestracyjnych. Do kradzieży dochodzi o różnych porach dnia - informuje Katarzyna Mazurek, ofcer prasowy ząbkowickiej policji.

Osoby rozpoznające mężczyznę lub posiadające informacje na kradzieży proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ząbkowicach Śląskich pod numerem telefonu 47 87 56 227 (policjantka prowadząca postępowanie – sierż. sztab. Joanna Lipska) lub numerem 608 086 826 (st.asp. Katarzyna Mazurek). 

KPP Ząbkowice Śląskie / em24.pl

13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA