Express-Miejski.pl

Pijany uszkodził zaparkowane samochody. Był poszukiwany do odbycia kary, trafił za kratki

zdjęcie ilustracyjne fot.: mp

Policjanci z Kamieńca Ząbkowickiego zatrzymali 47-latka, który w nocy 26 czerwca porysował zaparkowane przy zbiorniku wodnym Topola samochody.

Mężczyzna był kompletnie pijany. Okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Najbliższe miesiące spędzi za kratami.

O tym, że nadmiar alkoholu utrudnia, a wręcz uniemożliwia racjonalne myślenie, przekonał się 47-letni mężczyzna zatrzymany w niedzielę w nocy przez kamienieckich policjantów. Zgłoszenie dokonane przez świadków na numer alarmowy 112 po godzinie 23 dotyczyło aktów wandalizmu. Nietrzeźwy mężczyzna miał porysować ostrym przedmiotem szyby w zaparkowanych przy zbiorniku Topola pojazdach.

- Kiedy policjanci przyjechali na miejsce interwencji był w takim stanie upojenia, że miał problem nie tylko z wytłumaczeniem swoich czynów, ale nawet z utrzymaniem równowagi. Badanie na stan trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Po sprawdzeniu w systemie danych mężczyzny okazało się, że jest on poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym gdzie będzie mógł przemyśleć swoje postępowanie - mówi Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

KPP Ząbkowice Śląskie

5

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Pijany uszkodził zaparkowane samochody. Był poszukiwany do odbycia kary, trafił za kratki

  2022-06-28 18:56:49

  gość: ~Kłodczanin

  Czy dział powiatu Kłodzkiego nie istnieje? Kiedyś można było poczytać tam o aktualnych wydarzeniach a teraz same reklamy.

 • 2022-06-28 20:38:58

  gość: ~hmm

  Powinno być więcej kontroli Policji na akwenach wodnych. Tylko ćpają i robią zadymę!

 • 2022-06-29 15:27:48

  gość: ~Gjk

  Jeśli pijany jest z kręgu Koalicji Niemieckiej Herr Tuska, to jest niewinny! Tak stanowi doktryna Neumanna.

 • 2022-06-29 17:08:25

  gość: ~ktos

  @~Gjk
  posłuchaj sobie wypociny twojego prezesa na temat jazdy po pijaku rowerem przez posła pisu a później wymyśl inną historie psidzielcu.

 • 2022-07-01 07:47:33

  gość: ~Hanna

  ostatnio dodany post

  Ah te systemy...cóż bez nich by było ;)gratuluję !

REKLAMA