Express-Miejski.pl

Wysłała mężczyźnie swoje nagie zdjęcia. Ten zaczął ją szantażować

zdjęcie ilustracyjne fot.: pixabay

Zaczęło się niewinnie. 44-latka z gminy Ząbkowice Śląskie umieściła ogłoszenie w sieci, że zamieni naklejki z Biedronki na słodycze...

Z kobietą skontaktował się mężczyzna, z którym zaczęła pisać. 30-latek wzbudził jej zaufanie, więc po jakimś czasie przesłała mu swoje nagie zdjęcia. Mężczyzna tylko na to czekał. Zaproponował spotkanie. Kiedy kobieta odmówiła zagroził umieszczeniem przesłanych zdjęć w internecie. - Za nierozpowszechnienie ich zażądał od pokrzywdzonej 1.5 tys. zł. Kobieta powiadomiła policję. Na spotkanie z 30-latkiem zamiast pokrzywdzonej poszli policjanci. Mężczyzna był zdziwiony widokiem mundurowych. Nie był na to przygotowany o czy świadczy fakt, że posiadał przy sobie ponad 20 porcji amfetaminy - informuje Katarzyna Mazurek, oficer prasowy ząbkowickiej policji.

30-latek usłyszał zarzut z art. 191§1 kodeksu karnego, tj. zmuszania groźbą bezprawną do wpłaty pieniędzy w zamian za zaniechanie upublicznienia nagich zdjęć. Usłyszał również zarzut posiadania środków odurzających. Grozi za to do 3 lat pozbawienia wolności.

em24.pl / KPP Ząbkowice Śląskie

22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA