Express-Miejski.pl

Miłośnicy motoryzacji spotkali się w Ząbkowicach Śląskich. III edycja How Low [foto]

Miłośnicy motoryzacji spotkali się w Ząbkowicach Śląskich. III edycja How Low fot.: MJ'ographer // facebook.com/mjographer

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii

Miniony weekend w Ząbkowicach Śląskich stał pod znakiem How Low, czyli III edycji zlotu samochodowego zorganizowanego przez miłośników motoryzacji z grupy Petrol Heads.

Wydarzenie odbyło się w klimatycznym miejscu, jakim są planty zamkowe. Zwykle puste trawniki wokół ruin zamku wypełniły samochody oraz uczestnicy i odwiedzający goście. Pierwsze auta pojawiły się w miejscu spotkania w sobotę w godzinach porannych, ostatnie odjechały z Ząbkowic Śląskich w niedzielę po południu.

Oprócz samych projektów na zlocie pojawiło się sporo partnerów. Najbardziej widowiskowym punktem wydarzenia były jednak konkurencje zaplanowane przez organizatorów na sobotni dzień. Wśród nich były:

- najgłośniejszy wydech - przez wielu bardzo wyczekiwana konkurencja. Głośność wydechu mierzono decybelomierzem.

- air ride battle - konkurencja polegająca na podnoszeniu i opuszczaniu samochodu na czas, aż do momentu gdy butle air ride nie będą puste i pojazd nie będzie chciał się podnieść.

- car audio - konkurs i pomiary zostały przeprowadzone przez Prospectrum Car - grupę zajmującą się tematem nagłośnienia w samochodach. Oprócz profesjonalnego przeprowadzenia konkursu chłopaki z ekipy ufundowali nagrody.

Nagrody w konkurencjach zostały ufundowane przez wielu sponsorów. Pakiety detailingowe zapewnione zostały przez firmę Shiny Garage czy Lakierniczy.pl, dystrybutora produktów firmy LARE. Team Połysku zapewnił uczestnikom voucher na kompletną odnowę powłoki samochodu oraz jej zabezpieczenie. Pełny wrażeń sobotni dzień zakończył koncert Borysa LBD oraz after party prowadzone przez Mike Lynx, Vojtasa oraz Adamskiego.

- W imieniu organizatorów dziękujemy uczestnikom, partnerom, sponsorom, przyjaciołom i odwiedzającym. Zlot cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego zaczynamy przygotowania do następnego - mówi Patryk Werstler ze stowarzyszenia Petrol Heads.

em24.pl

12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

 • Miłośnicy motoryzacji spotkali się w Ząbkowicach Śląskich. III edycja How Low [foto]

  2021-08-03 07:59:29

  gość: ~Pierog

  Wspaniała impreza. Brawa

 • 2021-08-03 09:08:57

  gość: ~a ja

  wybranie miejsca do tak głosnej imprezy fatalne, nie daleko znajduje sie dom pomocy społecznej, zakłócili panstwo spokój osobom starszym wypoczynek.. burmistrz zadowolony dyrektorka nie zgłasza sprzeciwu bo je burmistrzowi z ręki.... kolejna impreza na której orzech klepie sie z innymi po plecach a działan do pozyskania inwestora na budowe miejsc pracy brak...

 • 2021-08-03 10:50:53

  gość: ~ja

  @~a ja

  śmieszna/-y jesteś płaczku

 • 2021-08-04 08:55:12

  gość: ~Japier

  Nawet starzy ludzie mogą wytrzymać jedną noc!
  Wez pod lupę np Monako gdzie od 1950r odbywają się wyścigi przez całe miasto... jakoś tam się da i nikomu nie przeszkadza.
  Brawo za chęć organizowania i świetną imprezę!!!

 • 2021-08-04 11:29:07

  gość: ~Heh

  @~Japier
  Porównanie Wyścigów w Monako z tą wieś tuning imprezą, jest jak porównanie g**na do nutelli, kolor i konsystencja podobna, ale jednak to nie to samo.

 • 2021-08-03 20:23:29

  gość: ~Anonim

  Śmieszne było że o 22 ludzi wyganiali pijani ochroniarze, ktoś powinien złożyć wyjaśnienia

 • 2021-08-03 23:08:25

  gość: ~Mieszkaniec

  Szkoda, że dla ogółu mieszkańców nie ma żadnych imprez plenerowych.

 • 2021-08-04 10:26:51

  gość: ~fala

  @~Mieszkaniec

  może dlatego, że jest pandemia. Gdyby miasto coś zorganizowało, to zaraz byłaby połowa komentarzy w temacie, że nieodpowiedzialni itp. tym bardziej, że 4 fala za pasem

 • 2021-08-04 15:20:06

  gość: ~mieszkaniec

  Nie mam nic przeciwko imprezom na zamku. Ale organizowanie imprezy o takim charakterze w centrum miasta przy średniowecznych ruinach, to wstyd i hańba dla tego, kto wydał na to zgodę. Nie wszyscy mieszkańcy są miłośikami strzałów z tłómików samochodów. Współczuję staruszkom z domu opieki sołecznej, mieszkańcom mającym małe dzieci, chorym starcom mieszkającym w pobliżu. Można wyżywać się na mieszkańcach Ząbkowic , tylko za co. taka imreza powinna być zorganizowana na obrzeżach miasta, z dala od zabudowań. Nie może być dokuczliwa dla sołeczeństwa. Za strzelenie z tłumików karze się mandatami karnymi. A tu organizator organizuje sobie z friko sępęd dla niewyrzytych ludzi.

 • 2021-08-05 12:52:05

  gość: ~Olo

  dobre zjd
  https://www.facebook.com/media/set/?vanity=kristofk5&set=a.125683413109085

 • 2021-08-06 13:36:44

  gość: ~Tyry

  Płaczcie dalej , kolejna taka impreza niebawem smutasy

 • 2022-08-01 11:05:51

  gość: ~tejarekra

  ostatnio dodany post

  tym razem obywatele Ukrainy już się nie bały strzałów bo syren strażackich tak , wstyd

REKLAMA