Express-Miejski.pl

Kolejne spotkanie ze STAND UP-em już w najbliższy poniedziałek! Wystąpi Adam Van Bendler

Adam Van Bendler już 26 lipca opowie o wszystkich pokusach i skutkach pracy komika w polskim show biznesie fot.: mp

Już 26 lipca o godz. 20 w sali widowiskowej Ząbkowickiego Centrum Kultury i Turystyki pojawi się Adam Van Bendler w swoim nowym programie „Placebo”. 

Adam Van Bendler, a właściwie Adam Marcin Bendler to polski komik, stand-uper, aktor, scenarzysta, reżyser oraz producent skeczy internetowych i teledysków. Przygodę ze stand-upem zaczynał w 2013 pod okiem znanych polskich komików z Pomorza: Abelarda Gizy i Kacpra Rucińskiego. Ma za sobą tysiące występów stand-upowych w Polsce i Europie. 26 lipca ze swoim nowym programem zawita do Ząbkowic Śląskich.

Bilety w cenie 45 zł dostępne są tutaj [KLIK].

„W nowym programie Adama, między innymi o wszystkich pokusach i skutkach pracy komika w polskim show biznesie. Emocjonalna kolejka górska w której ostatni wagonik złowrogo piszczy a operator chyba zapomniał, że przejażdżka jeszcze się nie skończyła, zostawiając na górze krzyczących ludzi. Co jest sposobem na karierę i dlaczego nie można zbudować z pieniędzy ściany, chroniącą przed depresją i wieczną pustką? Tego dowiecie się w nowym programie „Placebo”, który wjeżdża właśnie na polskie sceny!”.

Adam Van Bendler - „SOK Z BRZOZY”:

em24.pl

0

Dodaj komentarz

Dodając komentarz akceptujesz regulamin forum

KOMENTARZE powiadamiaj mnie o nowych komentarzach

REKLAMA